Як почистити кровоносні судини. Як чітсіть судини.

Кровоносна система - це «транспортна» артерія, яка доставляє до кожної клітини організму поживні речовини, і якщо трапляються якісь «затори», що погіршують постачання клітин, це відразу ж позначається на стані всього організму. Тому очищення судин - єдина можливість продовжити не тільки молодість і здоров'я людини, але і його життя.
Інструкція
1
Якщо стан вашого здоров'я критичний - ви постійно страждаєте від гіпертонії, маєте різні серйозні серцево-судинні захворювання або цукровий діабет - вам, звичайно ж, не зашкодить очистка судин. Але, в першу чергу, ви повинні пройти обстеження в медичній установі, щоб отримати кваліфіковану допомогу і не нашкодити організму самолікуванням. В деяких випадках без медикаментозного лікування не обійтися.
2
Обмежте споживання тих продуктів, які містять багато холестерину: сало, яйця, ковбаси, здобу, жирні молочні продукти, причому намагайтеся не набивати щільною і жирною їжею шлунок перед сном - зайвий холестерин, як кажуть медики, відкладається в стінках судин в нічний час. Введіть у свій щоденний раціон рослинну їжу.
3
Очистити кровоносні судини вам допоможуть фізичні навантаження, заняття спортом. Звичайно, це не відбувається швидко, але якщо ви будете не лінуватися, а методично домагатися свого, організм вас обов'язково віддячить. Ви встанете в стрій здорових людей і зможете радіти життю.
4
Дуже корисна для кровоносних судин процедура загартовування. Для початку занурюйте в трохи прохолодну воду руки від кистей до пахв на 5 хвилин. Потім витріть їх махровим рушником. День у день знижуйте температуру води, поки вона не стане крижаною. Загальне загартовування організму також сприятливо впливає на судини .
5
Пропонується дуже багато народних засобів очищення крові. Більшою мірою це профілактичні засоби. Спробуйте ними скористатися, але тільки в розумних дозах. «Смачний» рецепт для очищення складається з рівних вазі частин родзинок, кураги, меду, зерен волоських горіхів, лимонів. Все пропускається через м'ясорубку і потім зберігається в прохолодному місці. Приймайте по столовій ложці три рази на день. Рекомендують також приймати гарбуз в будь-якому вигляді, часник, структуровану воду (заморожену в морозильній камері), настій із соснових голок, спиртову настоянку лимона, зелений чай. І відмовтеся від своїх шкідливих звичок.