Як відремонтувати лінолеум.

Здійснити ремонт лінолеуму не складно, але деякий досвід все-таки не завадить мати. Як показує практика, ремонтувати дане покриття доводиться часто. Справа в тому, що його легко пошкодити меблями. Крім того, лінолеум часто піддається псуванню з боку дітей і домашніх тварин.
Вам знадобиться
  • ніж, клей для швів, малярський скотч, обрізки лінолеуму, парафін, рослинне масло, дрібна наждачний шкурка, пінопласт.
Інструкція
1
Візьміть обрізок лінолеуму , який залишився після крою при настилі, і виріжте нову прямокутну латку. Щоб латочка ідеально підійшла до ушкодженого місця, прикладіть до нього обрізок і проріжте обидва шари. Не забудьте попередньо нагострити ніж. Він повинен бути міцний і гострий.
2
Перед тим, як приступити до роботи з клеєм, краї вирізу лінолеуму обклейте скотчем. Краю нового шматка також слід проклеїти скотчем. Це потрібно для того, щоб клей не потрапив на поверхню покриття.
3
Нанесіть на краю клей і обережно притисніть шви. Зверху покладіть лист фанери і який-небудь вантаж. Через 24 години зніміть вантаж, відклейте скотч, за допомогою бензину очистіть клей. У підсумку виходять хороші шви, які практично неможливо помітити.
4
Якщо на стиках лінолеуму утворилися щілини, залийте їх підігрітим парафіном. На стику повинен утворитися опуклий рубець. Його зачистите тупим ножем, після чого пройдіться вовняною тканиною.
5
Волога може сприяти появі пузирів на лінолеумі. У цьому випадку в центрі міхура зробіть надріз у вигляді хреста, відігніть кути, почистіть і висушіть основу.
6
Нанесіть клей. Опустіть кути на місце. Щоб місце краще зчепилося, його необхідно прокатати. Для цієї мети використовуйте качалку. Зверху покладіть лист фанери і вантаж.
7
Якщо на лінолеумі з'явилися плями, що не відмиваються водою, використовуйте дрібну наждачний шкірку. Варто відзначити, що повністю позбутися плями таким чином не вдасться. Воно стане лише світліше. У цьому випадку, натріть пляма тканиною, змоченою в рослинному маслі або взуттєвим кремом.
8
Відновити лінолеум, у якого відійшли кути, можна за допомогою клею з розчиненого в ацетоні пінопласту. Під відійшли краю покладіть пінопласт і капніть на нього кілька крапель клею. Швидко притисніть лінолеум до пінопласту і покладіть вантаж.