Як відновити розділ жорсткого диска.

Якщо ви випадково видалили розділ на жорсткому диску, не поспішайте панікувати. З імовірністю 90% дані, що зберігаються на цьому розділі, можна відновити. Головне - не робити ніяких зайвих дій.
Вам знадобиться
  • Acronis Disc Director, Easy Recovery.
Інструкція
1
Існує маса способів видалити розділ жорсткого диска . У кожному разі, для його відновлення вам буде потрібно спеціальна програма. Використовуйте доступний варіант - Acronis Disk Director.
2
Скачайте цю програму з офіційного сайту http://www.acronis.ru/homecomputing/products/diskdirector/. Встановіть її собі на комп'ютер.
3
Запустіть програму. Знайдіть головну панель управління програми. Відкрийте вкладку «Вид». Виберіть пункт «Ручний режим» роботи програми.
4
Вивчіть список існуючих розділів жорстких дисків. Знайдіть те з назвою «нерозмічена область». Його розмір повинен приблизно збігатися з розміром віддаленого розділу.
5
Клацніть по ньому правою кнопкою миші. Відкрийте підменю «Додатково» і виберіть пункт «Відновлення».
6
Відкриється нове вікно з заголовком «Режим відновлення». Виберіть режим «Вручну» і натисніть кнопку «Далі».
7
Відкриється вікно «Спосіб пошуку». Вкажіть пункт «Повний» і натисніть кнопку «Далі». Запуститься процес пошуку раніше існуючих на цьому диску розділів.
8
Виділіть той з них, який ви недавно видалили. Натисніть кнопку «Далі». Поверніться до головного меню програми. Відкрийте вкладку «Операції» і виберіть пункт «Виконати».
9
Відкриється вікно з заголовком «Відкладені операції». Перевірте задані параметри розділу, що підлягає відновленню, і натисніть кнопку «Приступити». Швидкість виконання даного процесу залежить від потужності вашого комп'ютера.
10
Якщо в процесі відновлення розділу були загублені деякі важливі файли, то встановіть програму Easy Recovery. Запустіть процес пошуку видалених файлів. Виберіть ті з них, які потрібно відновити, і натисніть кнопку «Відновити виділене».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=twKsHoXXFj4
Зверніть увагу
Якщо ви отформатировали розділ після видалення, то більша частина інформації не підлягає відновленню.
Корисна порада
Якщо ви видалили системний розділ диска, то встановіть програму на інший комп'ютер і підключіть до нього ваш жорсткий диск.
Якщо ви з якої-небудь причини видалили або отформатировали розділ жорсткого диска , то необхідно повернути дані, що зберігаються на ньому. Це можна здійснити за допомогою декількох утиліт.
Вам знадобиться
  • - Easy Recovery;
  • - Acronis Disk Director Suite 10.
Інструкція
1
Для початку скачайте і встановіть програму Acronis Disk Director Suite. Краще використовувати десяту та одинадцяту версії. Перезавантажте комп'ютер після установки цього додатка. Запустіть утиліту Acronis Disk Director.
2
Знайдіть вкладку «Вид», розташовану в головному меню програми, і відкрийте її. Встановіть прапорець біля параметра «Ручний режим». Вивчіть графічні зображення локальних дисків. Знайдіть розділеного область і клацніть по ній правою кнопкою миші.
3
Перейдіть в меню «Додатково» і виберіть пункт «Відновлення». Після відкриття нового вікна «Режим відновлення» виділіть параметр «Вручну» і натисніть кнопку «Далі». Відкриється нове вікно «Спосіб пошуку». Виберіть опцію «Повний» і натисніть кнопку «Далі».
4
Дочекайтеся завершення процедури пошуку раніше існуючих розділів жорсткого диска . Виділіть той з них, який ви недавно видалили. Краще орієнтуватися за розміром розділу. Натисніть кнопку «Далі». Тепер замість неразмеченное області буде відображатися відновлюваний розділ диска .
5
Відкрийте вкладку «Операції» і клацніть по пункту «Виконати». У новому вікні «Відкладені операції» перевірте правильність раніше заданих параметрів відновлення. Якщо все вказано вірно, то натисніть кнопку «Приступити». Зачекайте, поки завершиться процес відновлення розділу. Натисніть кнопку «Ок» у вікні.
6
Тепер встановіть програму Easy Recovery Pro. З її допомогою відновите файли, які були втрачені в результаті видалення і відновлення розділу. Врахуйте, що текстові файли та документи дуже погано піддаються відновленню. Акцентуйте увагу на інших типах важливих для вас даних. При використанні програми Easy Recovery виберіть пункт Recovery Deleted Files. Це забезпечить більш якісний пошук порушеної інформації.