Як під'єднати розетку від вимикача. Як знайти нуль і фазу без тестера.

Як правильно під'єднати розетку до стіни? Саме таке питання виникає, коли ви вирішуєте щось змінити в своєму будинку, зокрема - замінити застарілу розетку на більш нову.
Вам знадобиться
  • - викрутка
  • - саморізи
  • - вимірювач опору
Інструкція
1
Вимкніть електрику. Це можна зробити в щитку за допомогою введеного автомата або просто напросто вивернувши самі пробки. Потім необхідно прибрати захисну накладку від гнізда або вимикача. При цьому не забудьте залишити запас дроти в 50 мм.
2
Послідовно відгвинтите розпірні гвинти охватов від пластин. Це необхідно для того, щоб була можливість виставити вимикач в коробці з гнізда. По завершенню повороту хрестовини повинні бути в коробці. Гвинти варто вкручувати обережно, не поспішаючи, без деформації.
3
В тому випадку, якщо попередні вимикачі трималися лише за допомогою «подушок», пригвинчених до стіни, то розташуйте в стінній западині пристосовувалася коробку. Це зробити нескладно, оскільки практично у всіх сучасних моделях присутній металевий корпус установки з апертурами.
4
В фазі розриву встановіть перемикачі. Сам провід при цьому пристосуйте в патроні кріплення. Це необхідно для безпеки електричної схеми при короткому замиканні. В такому випадку вона просто роз'єднається. Також це дозволяє замінювати патрони і лампи без будь-яких проблем.
5
Зверніть увагу, чи робиться включення світла за допомогою верхньої частини ключа або ж основний кнопки, при влаштуванні вимикача. У разі однієї клавіші, вимикач потрібно встановити таким чином, щоб виключно знизу перебували зв'язкові контакти.
6
Обережно закріпіть подрозетник на стіні. Після цього відкрийте саму розетку . Прикладіть її основу до вимикача двома гвинтами. Після цього прикріпіть кабель до розетки і контакту. Робити це потрібно за допомогою гвинтів. Перед початком експлуатації переконайтеся в правильності всіх своїх дій, відсутності помилок або пропущених кроків. Тільки повністю упевнившись в цьому, можете починати експлуатацію.