Як зшити Бабу Ягу.

Баба-яга - найвідоміша героїня казок, яка проживає в дрімучому російською лісі і лякає всіх дітей своїм зовнішнім виглядом. Однак персонаж цей аж ніяк не злий, Баба-яга - це жінка-берегиня, вона відає таємницями (в казках - таємницями лісу) і береже своє вогнище. Саме тому в старі часи образ Яги був в кожному будинку в якості оберега. Сьогодні традиції повертаються.
Вам знадобиться
  • -елочная або соснова шишка з хвостиком;
  • -неськолько дерев'яних гілочок;
  • -карандаш;
  • -ніткі для в'язання коричневого кольору; -папір;
  • -картон стаканчик;
  • -пластілін;
  • -клей;
  • -тканина.
Інструкція
1
Візьміть олівець і прикрутіть до нього за допомогою ниток або клею невеликі гілочки, зробивши тим самим мітлу для своєї Баби-яги.
2
Візьміть пластиковий стаканчик і приклейте до нього знизу невеликі хвоинки і тканина, а так же декоруйте таким же чином весь стаканчик, створивши тим самим вид казкової ступи. Як варіант, можете скористатися пластиліном: просто обмажте пластик м'яким пластиліном і наліпити зверху хвою.
3
Візьміть шишку і на її хвостик прикріпіть грудочку пластиліну довгастої форми. Потім обмотайте пластилін ниткою до тієї пори, поки не утвориться довгаста голова Баби-яги.
4
Зробіть з тканини хустку, вирізавши квадрат і склавши його у вигляді трикутника. Хустку слід робити відповідно до розмірів отриманої голови. Приміряйте і закріпіть клеєм, невеликої швейної шпилькою або ниткою. При наявності художнього таланту, зробіть Язі особа, не забудьте про ніс з характерною горбинкою.
5
Закріпіть в шишці за допомогою клею та пластиліну руки і ноги з гілок. При цьому для рук використовуйте гілочки з розгалуженнями у вигляді пальців, а для ніг підійдуть просто палички. Можна причепурити Ягу : із решти тканини виріжте «фартух» і накиньте його на фігурку.
6
Покладіть на дно стаканчика папір, на яку попередньо закріпіть пластилін. Посадіть вийшла Бабу-ягу в ступу, встромивши її ногами-гілками в пластилін. Поставте поруч мітлу або прикріпіть її за допомогою клею до руки.
7
Поставте отриману іграшку на поличку в своїй квартирі або будинку, посадіть на робочий стіл в офісі або прівесьте до люстри.
8
Для того, щоб вдіяти не оберіг, а іграшку, можна використовувати як основу стару ляльку, хай вона буде рвана або навіть поплямована. Растрепіте їй волосся і зав'яжіть хустку, неодмінно залишивши Язі чуб, що стирчить з-під цієї хустки.
9
Візьміть акрилові фарби або густий театральний грим і зробіть ляльці відповідний макіяж: затемните очі, намалюйте зморшки, скосите кути рота.
10
Справа за костюмом. Можна також обмежитися фартухом, а можна і скроїти сукня з латками в тон до хустки, зробити з пап'є-маше башмаки і ступу. Для мітли зійдуть товсті гілки.