Як зробити природні локони. природні кучері.

Багато кучеряві дівчата мріють про гладких, рівних волоссі, а власниці прямого волосся, навпаки, бажають мати природні локони і пишну шевелюру. На щастя, сьогодні можна як випрямити волосся, так і завити їх. Причому можна змінити зачіску на один вечір, а можна на кілька місяців. Щоб отримати природні локони є багато способів, кожен з яких має свої переваги і недоліки.
Інструкція
1
Якщо ви хочете отримати красиві кучеряве волосся на один вечір, то можете скористатися бігуді. Зараз існує величезний їх вибір. Можна вибрати великого діаметру, тоді локони будуть великі. А щоб волосся було більш кучеряві, використовуйте тоненькі бігуді, але на них потрібно буде накручувати невеликі прядки. Нанесіть на вологе волосся мус або пінку для укладки. Потім, відділяючи волосся невеликими прядками, накручуйте їх на бігуді. Тільки робіть це вертикально, тоді локони вийдуть красивими і виглядатимуть натурально. Коли накрутите всю голову, висушіть волосся феном або природним способом. Починайте розкручувати нижні бігуді, щоб волосся не заплуталися. Кожен отриманий локон збризніть лаком.
2
Можна створити природні хвилі і за допомогою плойки. Оскільки в цьому випадку на волосся надаватиметься тепловий вплив, перед початком роботи нанести на вологе волосся термозахисний пінку. Висушіть їх феном. Починайте накручувати волосся на щипці з потиличної зони. Щоб вам було зручніше, заважають волосся заколіть. Накрутите пасмо на щипці, потримайте протягом декількох секунд і відпустіть. Чим тонше будете брати пасмо, тим менше має бути час впливу. Крім того, якщо будете брати тонкі пасма, то в підсумку локонів виявиться більше. Після того, як пасмо буде завита, зафіксуйте її лаком, а потім переходите до наступної. Готову зачіску збризніть її ще раз лаком.
3
Можна зробити локони і за допомогою звичайної гребінця і фену. Починайте сушити волосся від коренів, щоб створити об'єм. А за допомогою гребінця підкручувати волосся по всій довжині. Можете таким способом завити тільки кінці волосся. Після того, як волосся висохнути, не потрібно їх розчісувати. Можете тільки збити легко локони руками і закріпити зачіску лаком.
4
Якщо ви хочете отримати хвилясте волосся на більш тривалий термін, ніж декілька днів, то варто зробити хімічну завивку. Скінчено, перед процедурою варто обговорити з майстром-стилістом стан вашого волосся, оцінити, якої шкоди їм може бути завдано. Але, на щастя, для хімічної завивки сьогодні використовують щадні склади, тому після процедури волосся виглядає живими. Можна зробити японську хімічну завивку. Її можна робити навіть на пошкоджених і ослаблених волоссі. Особливий склад хімічної суміші не тільки не порушує структуру волоса, але, навпаки, поліпшує її, відновлює пошкоджені ділянки. Після такої завивки ви отримаєте блискучі, натуральні локони на кілька місяців.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2x9BZQAfTxE