Як розбити gif.

Іноді щоб зрозуміти, з яких кадрів складена анімація, необхідно розбити файл на частини. Залежно від типу файлу, який потрібно розбити, використовується певна програма. Для перегляду всіх кадрів gif-анімації можна скористатися будь-якою програмою редагування піксельної графіки.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - Adobe Photoshop;
  • - ACDSee.
Інструкція
1
Якщо ви постійно використовуєте Adobe Photoshop, швидше за все вийде розбити файл саме в цій програмі, т.к. тут його можна і відредагувати, створивши нову анімацію. Для роботи з анімацією в Adobe Photoshop вам знадобиться встановити не тільки саму програму, але і утиліту QuickTime Player від Apple. Вона необхідна для коректної роботи з файлами формату gif. Скачати даний продукт можна з офіційного сайту компанії Apple, дане програмне забезпечення поширюється абсолютно безкоштовно.
2
Після установки QuickTime Player необхідно запустити Photoshop: натисніть меню «Пуск», виберіть розділ «Програми», в списку, натисніть на ярлик Adobe Photoshop. Перед вами з'явиться головне вікно програми, яке також називається робочою областю. Щоб відкрити gif-файл, натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть розділ «Імпортувати», потім пункт «Кадри відео в шари».
3
У вікні вкажіть шлях до файлу з анімацією. За умовчанням це вікно відображає тільки файли відеоформатів, для появи у вікні вашого файлу введіть значення «*.gif"» без лапок в поле «Ім'я файлу», потім натисніть клавішу Enter. Тепер можна вибрати свій файл і натиснути кнопку «Завантажити».
4
Перед вами з'явиться вікно «Імпортувати відео в шари», в блоці «Імпортувати діапазон» відзначте галочкою пункт «Від початку до кінця», а також пункт «Створити покадровую анімацію». Натисніть кнопку «Так» (ОК).gif"-зображення розкладеться на кілька картітнок, які можна зберегти в будь-яку папку.
5
Це не єдиний спосіб зробити з gif кілька jpeg-зображень. За допомогою програми ACDSee можна виконати теж дія (розбити gif-файл), але не можна створити знову gif-зображення. Відкрийте зображення через цю програму: натисніть правою кнопкою миші на файлі, в контекстному меню файлу виберіть пункт "Відкрити за допомогою", потім виберіть ACDSee Photo Manager.
6
У вікні, натисніть правою кнопкою по зображенню, виберіть пункт «Змінити» і «Перетворити формат файлу» (поєднання клавіш Ctrl + F). Виберіть будь-який тип файлу (переважно jpeg) та натисніть два рази кнопку «Далі», а потім кнопку «Готово». У тій же папці, де знаходився вибраний для обробки файл, ви знайдете декілька файлів в форматі jpeg.