Як виправити меню "Пуск". Як в меню пуск додати.

Використовуючи одну і ту ж операційну систему, мимоволі звикаєш до її кнопках, значкам та закладках. Але як бути, якщо ви купили ноутбук або комп'ютер, а в ньому навіть панель меню «Пуск» виглядає по-новому? Завдяки нескладним діям ви можете повернути звичний вигляд деяких вкладок.
Інструкція
1
Правою клавішею мишки натисніть на панель поруч із пуском. Виберіть у контекстному меню «Властивості».
2
Відкриється вікно «Властивості панелі завдань і меню Пуск» на вкладці «Панель завдань». Тут ви можете змінити налаштування самої панелі завдань.
3
Щоб змінити меню «Пуск», перейдіть в панелі «Властивості панелі завдань і меню Пуск» на вкладку «Меню Пуск». Отже, ви підійшли до найважливішого місця, де можна змінити зовнішній вигляд та інші настройки меню «Пуск». Якщо вам подобається більш сучасний вигляд цього меню , то ви можете вибрати «Меню Пуск» і натиснути кнопку «Застосувати». При цьому вікно, в якому змінюються настройки, залишається відкритим. У разі якщо зміни не припадуть до смаку, ви можете змінити їх назад.
4
Якщо ви звикли до простого увазі меню «Пуск», виберіть «Класичне меню Пуск». На зображенні відобразиться мініатюра того, як виглядатиме меню після змін.
5
У кожному запропонованому варіанті також є кнопка «Налаштувати ...», натисніть її, якщо ви хочете застосувати індивідуальні налаштування того чи іншого стилю. Тут ви можете змінити розмір значків (найчастіше використовують великі значки), кількість програм в меню «Пуск», які запускаються частіше за інших.
6
Додайте при необхідності в меню команди «Виконати», «Пошук», «Мережеве оточення». Ви також можете додати меню «Вибране», «Мої малюнки», «Моя музика» або зробити їх вкладені папки у вигляді меню .
7
Якщо ви є досвідченим користувачем, то в під меню «Усі програми» ви можете додати кнопку доступу в панель «Адміністрування», а також до розділу «Панель управління», які будуть відкриватися в вигляді окремого меню .
Корисна порада
Пам'ятайте про те, що не варто перевантажувати меню зайвою кількістю команд. Не додавайте в меню ті параметри, якими ви користуєтеся рідко або не користуєтеся зовсім.