Як зробити прибирання.

Чисте приміщення завжди радує око, а в чистий і затишний будинок приємно повертатися вечорами. Але якщо не зробити прибирання регулярної процедурою, то кількість бруду і пилу буде накопичуватися. Чим більше відкладається прибирання, тим менше залишається бажання за неї братися. Застосовуючи на практиці нехитрі алгоритми, ви зробите для себе прибирання необтяжливим заняттям, а свою квартиру - сяючою чистотою.
Вам знадобиться
  • Тканинна серветка, швабра, пилосос, чистячі та дезінфікуючі рідини, гумові рукавички
Інструкція
1
Візьміть тканинну серветку. Вона потрібна для того, щоб витирати пил. Гарна серветка для пилу легко віджимається, не залишає розлучень на поверхнях. Сполосніть і відіжміть салфетку.Чтоби полегшити собі завдання, погляньте на приміщення, яке належить прибрати. Протріть щось одне - комод, стіл, журнальний столик. А тепер зберіть на ньому все дрібнички, статуетки, фотографії в рамках і так далі. Тим самим ви заощадите собі купу часу. Не доведеться окремо піднімати з місця кожну дрібничку, протирати під нею і ставити назад. Час від часу споласківая серветку, протріть всі горизонтальні поверхні в квартирі - стільниці, книжкові полиці, тумбочки. Якщо є кілька зайвих хвилин, зітріть пил з підвіконь. Після того як ви протрете всі горизонтальні поверхні, приступайте до вертикальних - протріть дзеркала в кімнатах, у ванній кімнаті. При бажанні скористайтеся засобом для додання блиску стеклам. Покінчивши з пилом, поверніть на місце статуетки і фоторамки.
2
Щоб привести в порядок підлоги, скористайтеся пилососом і шваброю. Якщо у вас залишилося не надто багато часу на прибирання, то зупиніть свій вибір на пилососі. Він оперативно знищує всю пил, шерсть від домашніх тварин, павутину і т.д. Як випливає пройдіться пилососом по кімнатах і коридорі. Приділіть увагу плінтусів і кутах, де пилу скупчується особливо багато. Використовуйте спеціальні вузькі насадки на пилосос, щоб як слід вичистити угли.Сменіте насадку на пилососі, взявши насадку для м'яких меблів. Обробіть пилососом дивани, крісла, плюшеву оббивку на стільцях. При бажанні цією насадкою можна також чистити килимки, настінні коври.Еслі ви хочете завершити збиральне захід вологим прибиранням, візьміть відро, наповніть його гарячою водою, влийте в неї пару ковпачків спеціального засобу (наприклад, Mr.Proper). Занурте швабру в відро. Як випливає відіжміть швабру. Вологою шваброю протріть підлоги, рухаючись у напрямку до виходу з приміщення.
3
Протерши пил і вимивши підлоги, переходите до сантехніки. Оскільки при митті сантехніки використовуються засоби, що подразнюють шкіру, використовуйте гумові рукавички. Надіньте рукавички свого розміру. Налийте трохи засобу в ванну або раковину. Тканинної серветкою або губкою як слід протріть поверхню ванни. Потім ретельно промийте ванну, раковину водою. При митті унітазу засіб краще нанести попередньо. Трохи почекавши, візьміть йоржик і вимийте унітаз. Кілька разів спустіть воду, щоб дезінфікуючий засіб змилося полностью.Помніте, що багато пилу скупчується на кімнатних рослинах. Їх також необхідно час від часу промивати - найзручніше це робити у ванній, окативая листя рослини з душу.