Як поміняти манжету в пральній машині. чи відрізняються манжети пральних машин.

Манжета пральної машини - це ущільнювальна деталь, що забезпечує герметичність при пранні. Різні пошкодження манжети є найбільш частою причиною протечек. Причин таких пошкоджень може бути кілька, але всі вони, як правило, пов'язані з неправильною експлуатацією машини. Заміну манжети можна справити в домашніх умовах. Трохи часу, терпіння і акуратності - і пральна машина знову стане вашою надійною помічницею.
Вам знадобиться
  • - нова манжета,
  • - викрутка,
  • - маркер.
Інструкція
1
Зніміть зовнішній обід манжети. Для цього визначте спосіб кріплення манжети у вашій моделі пральної машини. Зовнішній обід манжети може кріпитися до стінки пральної машини або за рахунок сталевого дроту, або за рахунок пластикового хомута. Пластиковий хомут натягується і фіксується спеціальними засувками. Дріт натягується за допомогою гвинта, притискної пружини і гачків. Якщо у вашій моделі машинки для кріплення манжети використовується пластиковий хомут - для зняття зовнішнього обода необхідно знайти місце, де стикуються засувки і плавно потягнути його на себе. Для зняття хомута з дроту необхідно розтягнути притискну пружину, розташовану по периметру завантажувального отвору. Обережно подденьте її викруткою і плавно відтягніть. Після зняття зовнішнього обода зніміть манжету зі стінки пральної машинки.
2
Зніміть манжету з бака пральної машини. Для цього знайдіть спеціальну настановну мітку на манжеті. Якщо така мітка відсутня, позначте розташування манжети маркером. Внутрішній обід герметично прикріплює манжету до прального баку машини. Залежно від конкретної моделі, внутрішній обід може являти собою або пружину, або сталевий дріт. Для зняття дротяного обода достатньо відкрутити болт, натягивающий дріт. Потім піддіньте пружину і витягніть її назовні. Після зняття внутрішнього обода, витягнете манжету .
3
Акуратно очистіть кромку бака.
4
Натягніть манжету на бак пральної машини. Почніть з верхньої частини і, натискаючи, насадите її по колу на кромку прального бака. Ретельно перевірте посадку манжети.
5
Встановіть внутрішній обід. Якщо у вашій моделі дротяний обід - просто затягніть болт. Для того щоб одягнути пружинний обід, необхідно зафіксувати його в початковій точці натягу за допомогою викрутки. Розтягніть пружину і притискаючи її до баку, проштовхуйте її всередину по колу.
6
Встановіть зовнішній обід. Натягніть манжету на передню стінку пральної машинки і зафіксуйте зовнішнім ободом.
7
Перевірте герметичність машини. Запустіть машинку в режимі полоскання і через 15 хвилин злийте воду. Після цього уважно огляньте манжету .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-JmGa5VXJ6g
Зверніть увагу
Кожна модель пральної машини має свої особливості. Залежно від марки і моделі вашої пральної машини процес заміни манжети може відрізнятися.
Корисна порада
Якщо особливості конструкції вашої машини не дозволяють вам розглянути внутрішнє кріплення манжети, необхідно зняти верхню кришку машинки і розглянути кріплення зверху. Перед тим як встановлювати нову манжету, змастіть кромку бака і внутрішню частину манжети мильним розчином. Це забезпечить ковзання гуми і полегшить установку манжети.
Навіть при самій дбайливої експлуатації пральна машина рано чи пізно може дати збій. Дефекти тій чи іншій частині з'являться все одно. Обережно дотримання правил користування продовжить їй життя, але не зробить її безсмертною. Наприклад, манжета може зажадати заміни дуже швидко.
Вам знадобиться
  • - нова манжета;
  • - інструменти: ніж, ножиці, викрутка, плоскогубці.
Інструкція
1
Купіть нову манжету . Це можна зробити в спеціалізованих господарських магазинах вашого міста чи в інтернет-магазині. Заміна манжети пральної машини в першу чергу знадобиться в разі протікання люка. Ця процедура не є надто складною, для її здійснення візьміть нову манжету і відповідний інструмент.
2
Зніміть зіпсовану манжету. Якщо передня частина машини є розбірний, то зробити це буде простіше. Зніміть передню кришку і зробіть витяг панелі управління. Після цього послабте кріпильний гвинт і пружину. У разі нерозбірну корпусу вам зняти і сам бак. Демонтуйте манжету.
3
Зніміть пружину, яка притискає шукану деталь до бака, можливо вам доведеться зняти і противаги. У зворотній послідовності приступите до установки нової манжети (ущільнювача), при належній вправності і знанні дана процедура займе у вас не більше півгодини.
4
Після того, як заміна манжети завершена, зберіть передню частину пральної машини назад. Після завершення всіх робіт перевірте пристрій на герметичність. Увімкніть режим для полоскання і протягом декількох хвилин поспостерігайте. Якщо все нормально, злийте воду і задовольняйтеся результатом.
Зверніть увагу
Причин поломок пральної машини через зношування манжети може бути безліч. Серед них - утворення цвілі і грибка, зіткнення ущільнювача з іншими конструктивними елементами корпусу та ін. Від цих факторів захистити машину важко. Але якщо ви хочете уникнути виникнення дефектів, не стирайте грубі речі, в тому числі і взуття, перевіряйте кишені перед пранням, не допускайте попадання в барабан монет, скріпок, цвяхів і інших речей, не використовуйте порошки та відбілювачі з високим вмістом кислот. Після прання намагайтеся витягувати речі з машини вкрай акуратно, не зачіпаючи при цьому краї манжети.
Корисна порада
Обов'язково подивіться на щільність прилягання і закріплення манжети, інакше в ході експлуатації пральної машини можуть виникнути проблеми з протікання.