Як закип'ятити молоко. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Чтоб продовжити термін зберігання, а також убезпечити себе від шкідливих мікроорганізмів непастірізованного молока, його слід прокип'ятити. Однак кип'ятити молоко - відповідальна процедура, так як воно може і втекти, і підгоріти. Як же правильно закип'ятити цей продукт?
Інструкція
1
Для кип'ятіння не використовуйте емальовану каструлю - в ній напій напевно пригорить. Краще візьміть скляну, алюмінієву або каструлю з нержавійки. Виробники посуду пропонують спеціальні молоко варіння - каструлі, в яких молоко точно не пригорить і не втече. Також цих неприємних наслідків дозволить уникнути каструля з товстим дном.
2
Перед тим як налити молоко в каструлю, обполосніть її дуже холодною водою. Це дозволить запобігти пригорання. Є ще один секрет кип'ятіння молока без бурхливого вирування. Попередньо покладіть на дно каструлі перевернуте догори дном маленьке блюдце. Залийте в каструльку молоко . При закипанні блюдце буде злегка постукувати об дно каструлі, при цьому піна на поверхні утворюватися не буде, а значить, молоко НЕ завирує і не втече.
3
Можна просто не відходити ні на хвилину від плити. Кип'ятіть молоко тільки на повільному вогні. При цьому постійно помішуйте закипаючий напій і видаляйте з його поверхні пінку. Саме вона є основною причиною втікача молока, оскільки під час нагрівання напою не дозволяє лопатися що утворюється під час кипіння пухирцям. Однак плівку слід видаляти з поверхні тільки під час кипіння, але ніяк не після того як молоко охолоне, бо саме в ній міститися більшість корисних речовин.
4
Щоб молоко зберігалося довше, при кип'ятінні додайте цукор в пропорції 1 чайна ложка на літр молока. Зберігайте кип'ячене молоко в холодильнику в герметичній посуді, оскільки воно моментально вбирає сторонні запахи.
Зверніть увагу
Не рекомендується вживати некип'ячене молоко, якщо невідомо його походження. До безпечного відноситься пастеризоване і стерилізоване молоко.
Корисна порада
Можна придбати спеціальну керамічну «сторожку», яка (як блюдце) кладеться на дно каструлі і запобігає збігання молока.