Як відключити індексацію.

Відключення індексації не відноситься до рекомендованих Microsoft операціями. У той же час, заборона індексування не є забороненим дією. Брак оперативної пам'яті може змусити користувача вдатися до відключення індексування сторінок. При цьому служба пошуку, звичайно, втратить у швидкості, але збереже функціональність.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» і в рядку пошуку надрукуйте команду «служби» без лапок.
2
Викличте випадає сервісне меню правим кліком миші на рядок «Служби» і виберіть розділ «Запуск від імені адміністратора».
3
Введіть пароль у відповідне поле запиту.
4
Оберіть Windows Search в прокручуємо списку вікна «Служби».
5
Перейдіть в «Властивості» в контекстному меню «Дія». Для цього використовуйте правий клік миші (або подвійний клік) по полю Windows Search для виклику меню.
6
Оберіть «Вручну» в спадному меню розділу «Тип запуску» у вкладці «Загальні» вікна «Властивості».
7
Натисніть кнопку «Зупинити» в блоці «Стан».
8
Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK і закрийте меню «Служби».
9
Поверніться в меню «Пуск» і перейдіть в розділ «Мій комп'ютер».
10
Виберіть локальний диск С: \.
11
Викличте сервісне меню правим кліком миші по рядку «Локальний диск С: \" і перейдіть в «Властивості».
12
Зніміть прапорець з поля «Дозволити індексувати вміст файлів на цьому диску на додаток до властивостей файлу» на вкладці «Загальні» у вікні «Властивості».
13
Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
14
Підніміть прапорець у полі «До диску С: \ і до всіх вкладених папок і файлів» у новому вікні «Підтвердження зміни атрибутів» та натисніть кнопку OK.
15
Переконайтеся в тому, що робота служб «Застосування атрибутів» і «Обробка» завершені. Про це вас проінформують відповідні діалогові вікна служб.
16
Повторіть всі вищеописані операції з кожним локальним і знімним диском комп'ютера по черзі. Процес відключення індексування завершений. Рекомендується перезавантаження операційної системи комп'ютера.
Зверніть увагу
Відключення індексування значно збільшує термін експлуатації знімних USB-дисків.
Корисна порада
При недостатньому обсязі оперативної пам'яті можлива зміна параметрів індексаціі.Отключеніе індекірованія не є незворотнім і може бути відновлене за бажанням користувача.