Як обклеїти двері плівкою. скільки коштує плівка щоб обклеїти двері.

Якщо двері у вашій квартирі старі, а грошей на установку нових немає, не турбуйтеся. Ви можете оновити двері і додати їм більш ошатний вигляд, оклеив їх плівкою-самоклейкой. Зробити це дуже просто, а результат вас порадує.
Вам знадобиться
  • плівка, ганчірка, валик, фен
Інструкція
1
Зніміть дверні ручки і видаліть стару плівку, якщо вона, звичайно, є. Акуратно зашкурьте дверні полотна. Ретельно прошпаклюйте нерівності, інакше всі дефекти проступлять крізь плівку.
2
Видаліть за допомогою пилососа тирса, протріть двері. Це можна зробити як серветкою з мікрофібри, так і простий вологою бавовняної ганчіркою.
3
Розмотайте рулон самоклеющейся плівки до верху двері , прикладіть його до поверхні, проводячи вирівнювання по верхньому куті двері . Зробіть позначки, відповідні габаритам двері , залишаючи невеликий припуск по ширині і висоті.
4
Покладіть плівку на підлогу і розріжте відповідно до зробленої розміткою. Тепер можна приступати до наклеювання. Відігніть від верху рулону папір, яка закриває липку поверхню на 1 см, вниз. Приклейте рулон до верху двері , стежачи за рівномірним розподілом плівки по дверному полотну. Акуратно вирівнюйте плівку по двері . Проведіть корекцію, якщо буде потрібно.
5
Зніміть паперовий шар з самоклейки. Пропрасовуйте плівку по всій поверхні, стежачи, щоб не було перекосів. Напрямок проглаживания - від центру в сторони. Починайте з легкого проглаживания, а після наклеювання всього листа приступайте до сильнішого впливу. Можна використовувати суху ганчірку або будівельний валик.
6
Є й інший спосіб - наклеювати плівку, поступово витягуючи папір з-під плівки і відразу проглажівая поверхню за допомогою ганчірки. Тоді ви застраховані від появи бульбашок повітря. Якщо вам не подобається, як лягає плівка, то ви можете скористатися феном. Акуратно прогрівайте проблемну ділянку, перш ніж пропрасувати його.
7
Срежьте припуски за допомогою гострого ножа, ковзаючи його лезом по торця двері . Якщо потрібно, пропрасуйте плівку по периметру. Це можна зробити будь-яким круглим твердим предметом (наприклад, ручками ножиць), проводячи їм по краях плівки.
8
Приступайте до монтування ручок, намагаючись не пошкодити плівку. Після цього приберіть сміття і милуйтеся новою дверима.