Як вибрати золоте кільце. Як захистити золоте кільце від подряпин.

Протягом століть золоте кільце було символом. Спочатку атрибутом багатства та влади - тільки знати і вищі військові чини могли носити золоті прикраси. Проходячи через сторіччя, міняючи дизайн, золоте кільце вбирало в себе все більше значень - обмін кільцями в знак вірності і любові, на доказ дружби і братерства, кільця, як знак причетності таємниці, і знову кільця, як ознака певного статусу. Вибір простого золотого обідка може стати непростою справою, адже кільце готово так багато розповісти про вас.
Інструкція
1
Вибір будь-якого кільця починається з визначення потрібної вам проби або каратности. Від цього залежить і ціна кільця, і його зовнішній вигляд, і довговічність, і стійкість до подряпин. На будь-якому, навіть дизайнерському ювелірному прикрасі з золота, повинна стояти проба. До 1927 року в Росії використовувалася золотникова проба, потім метрична. Міжнародна торгівля безпосередньо пов'язана з каратной пробій. Будь-яка проба - позначення кількості чистого золота в сплаві. Найвища - 999 або 24х каратная - говорить про те, що перед вами практично чистий метал, м'який, піддатливий, нездатний добре тримати форму. 958 або 23х каратная проба належить престижного, але також неміцному сплаву, погано держащему полірування. Носков, міцними, але з високим вмістом дорогоцінного металу є сплави 750, 585 і 583 проби, відповідно, 18 і 14 карат. 500 і 375 пробі відповідає клейма 12 і 9 карат. Будьте уважні і врахуйте, що каратная проба пишеться, як «18К», якщо на кільці стоїть проба 22 або 24 «KGP» це не означає, що перед вами виріб з практично чистого золота. Абревіатура «KGP» означає karat gold platted - позолочено золотом 22 або 24 проби.
2
Відтінок золота в вашому кільці залежить від того, які метали використовувалися в сплаві. Біле, жовте і рожеве золото можуть бути однакової проби, але виглядати зовсім по-різному. Біле золото (не плутати з платиною) це сплав золота і срібла або паладію. Жовте золото проводиться шляхом змішування чистого золота зі сплавом металів, таких як мідь і цинк. Червоне золото містить мідь, придающую йому ніжний рожевий оттенок.Важно пам'ятати, що біле золото насправді світло-сіре, красивий колір і блиск йому додає покриття з родію. Воно ж захищає кільце від подряпин. Родієве покриття всім добре, але воно недовговічне. Ваша задача, якщо ви носите кільце постійно або досить часто, оновлювати покриття у ювеліра кожні рік-півтора.
3
Коли ви обираєте кільце з коштовним каменем, не забувайте про те, що багато хто з них «м'якше» інших і не підходять для щоденного використання, якщо ви ведете досить енергійний спосіб життя. Алмази, рубіни, сапфіри - камені з високою міцністю, а ось смарагди, опали, топази вже не так стійкі до механічних воздействіям.Драгоценному каменю і тому, з якою метою ви вибираєте кільце , повинна відповідати і його оправа . Вона буває «невидимої» або «лапками». Якщо ви купуєте обручки кільце для енергійної спортивної дівчини і хочете, щоб її ручку прикрашав дорогий, «чистої води» камінь, зупиніться краще на старомодному кріпленні з шістьма «лапками». Щоб не говорили ювеліри про надійність інших оправ, саме ця - перевірена часом.
4
Зазвичай останнє, про що згадують, вибираючи кільце , це його зручність. І даремно, тому що як би не було красиво кільце , скільки б ви на нього ні витратили грошей, якщо воно вам не за розміром або дряпає палець, задоволення від його володіння перетворюється на катування. Важливо не тільки знати свій розмір і приміряти кільце в кінці дня, коли пальці найбільше набрякають, а й звернути увагу на кромки. У дорогого ювелірного виробу, навіть якщо зовнішні його лінії, відповідно до дизайну, різкі, квадратні або гострі ажурні, з внутрішньої сторони є комфортні вигини, що дозволяють кільцю «обіймати», а не здавлювати ваш палець.
Зверніть увагу
Де купити золоте кільце. В цьому розділі ювелірного магазину «Золотий Стандарт» Ви можете купити золоті кільця без вставок і кільця із золота з дорогоцінними каменями або кристалами Swarovski. Прочитайте докладніше про те, як і де купити прикраси. В рамках корпоративних рішень надається послуга «Кільця на замовлення».
Корисна порада
Шукайте де купити золоте кільце в подарунок дружині, дочці або іншого близького людині до знаменної сімейної датою? Зверніть увагу на недорогі кільця з останніх колекцій. Не випадково продаж кілець із золота різко збільшується саме перед цими святами, пам'ятайте, що золоте кільце або сережки завжди бажаний подарунок для жінки будь-якого віку.
Зовсім не важливо, як ви ставитеся до золотих прикрасам : як до способу вкладення грошових коштів або як до коштовностей. Важливо, що потрібно хоча б трохи в них розбиратися і знати, як правильно їх вибирати.
Інструкція
1
При виборі золотих прикрас в першу чергу зверніть увагу на наявності проби, яка обов'язково повинна бути вказана на виробі. Українська проба представлена тризубом, поряд з яким зображена і сама проба. Російська проба - жінкою в кокошнику, поряд з якою, знову ж таки, набір чисел, що позначають пробу.
2
Крім того, при виборі золота не менш важливо дізнатися склад лігатури. Приміром, лигатура білого золота може містити нікель, а такі прикраси можуть викликати алергічні реакції. Тому найкраще біле золото вибирати з паладієм або платиною.
3
Ні в якому разі не купуйте золоті прикраси з рук. Ви ризикуєте купити «циганське золото». Швидше за все, це буде ретельно блискуча мідь.
4
При виборі золотих виробів виключіть дешеве турецьке або туніське золото. Вони не тільки володіють сумнівною якістю, але і в їх склад можуть входити алергенні метали.
5
Купуйте золото тільки у відомих і офіційних представників. В цьому випадку ви мінімізуєте ризик попастися на підробку.
6
Перед купівлею золотих прикрас обов'язково перевірте внутрішню сторону вироби. Вона повинна бути виконана дуже акуратно і рівно.
7
Зверніть увагу на бирку ювелірного виробу. На ній має бути зазначена наступна інформація: -Найменування ювелірного заводу; -юридичний адресу ювелірного заводу; -Найменування вироби (кільце, сережки, браслет і т.д.); - Проба дорогоцінного металу; -вага дорогоцінного металу; -Вартість ювелірного виробу. На зворотному боці бирки повинно бути вказано: -опис каменів, якщо вони мають місце бути; -розмір вироби, за винятком сережок; -длина виробів - для ланцюгів і браслетів; -штамп ювелірного заводу.
8
І нарешті, доглянувши золоту прикрасу , перед покупкою обов'язково приміряйте. Можливо, саме те, що сподобалося на вітрині, в реальності вам зовсім не підійде.
Зверніть увагу
В той час ювелірні прикраси з золота реалізовувалися лише через спеціалізовані салони, подібні магазинам Алтин. Однак, перше, що відразу впадає в очі, золото в інтернет магазині представлено набагато ширше. Справа в тому, що всі золоті прикраси великі інтернет компанії отримують відразу від великого числа виробників.
Корисна порада
Більшу частину асортименту нашого магазину складають золоті прикраси. Золоті каблучки, золоті сережки та інші вироби виконані з золота різних кольорів (біле золото, жовте золото, класичне червоне золото і рожеве золото) 585 і 750 проби. Золоті прикраси, в основному, мають вставки з дорогоцінних і напівкоштовних каменів: діамант, сапфір, смарагд, топаз, гранат і т.д ...