Як заховати труби в туалеті. Як зробити ремонт в туалеті зашити каналізаційну трубу фото.

Якщо ви робите в квартирі ремонт, то неодмінно зіткнетеся з проблемою труб в туалеті - їх не можна залишити на увазі, але і приховати з очей геть теж не просто. Цю задачу вам і належить вирішити за допомогою нескладних рекомендацій.
Інструкція
1
В туалеті, зазвичай, проходять каналізаційні стояки, а також стояки з холодною і гарячою водою. Як правило, саме в туалеті на труби встановлюють лічильники гарячої та холодної води та розгалужувачі водопостачання, тому приховати все це за глухою стіною ніяк не можна. Стіну, біля якої йдуть труби, слід зробити знімною. Принаймні, хоча б ту частину, де знаходяться крани, лічильники і т.п.
2
Одним з варіантів залишити доступ до труб в туалеті, при цьому приховавши їх, є монтаж прихованого технологічного люка. Такий люк можна вмонтувати в стіну, наклеївши поверх керамічну плитку, або інші матеріали обробки. Зовні стіна з люком не буде нічим відрізнятися від звичайної. Приховані люки бувають різних розмірів, і в даній ситуації краще вибрати і встановити максимально великий люк, для вільного доступу до комунікацій. Буде неприємно, якщо несправність в системі каналізації або водопостачання буде неможливо усунути через недостатнє доступу.
3
Крім того, комунікації в туалеті можна заховати за стіною з дерев'яної плити. Така стіна повинна мати підставу і дверці, які будуть відкриватися у випадку потреби. Біля стіни повинен бути дерев'яний чи іншій каркас, і вона може бути облицьована як плиткою, так і пластиковими панелями і іншими оздоблювальними матеріалами.
4
Можна використовувати і більш екзотичний варіант, що має, однак, ряд переваг у вигляді легкого монтажу і абсолютного доступу до комунікацій, при гарному зовнішньому вигляді. Стіну з трубами в туалеті можна закрити горизонтальними металевими жалюзями. Жалюзі можна купити як готовими, так і замовити їх виготовлення за індивідуальними розмірами на замовлення. Кріпити жалюзі слід під стелею, і опускати до самої підлоги. В будь-який момент їх можна підняти і дістатися до потрібної труби або крана.