Як підібрати човновий мотор.

Стикаючись з покупкою човнового мотора , покупець може просто заплутатися в тому величезному асортименті, який представлений зараз на ринку. Для правильного вибору необхідно чітко розуміти, наскільки точно характеристики обраного мотора будуть відповідати умовам майбутньої експлуатації.
Інструкція
1
Ознайомтеся з даними, зазначеними в паспорті до вашої човні і з'ясуйте розмір кормової пластини, на якій кріпиться двигун (транця), який необхідно буде зіставити з даними двигуна.
2
Зупиніть ваш вибір на двотактному двигуні, якщо вам потрібно простий і невибагливий в обслуговуванні мотор. Даний двигун стійко працює в діапазоні температур від -15С до + 35С. Вимагає мінімальних вкладень при обслуговуванні. Також двигун може експлуатуватися на 92 бензині. У більшості випадків параметрів роботи двотактних двигунів вистачає для будь-яких потреб.
3
Якщо вам потрібна підвищена економічність, мінімальна вібрація і шум, то слід зупинитися на чотиритактному двигуні. Також експерти приписують даному виду двигуна меншу шкідливість вихлопу. Це позитивно позначається на навколишньому середовищі.
4
чотиритактний двигун більш дорогий і складний в обслуговуванні. Його вага на порядок більше двотактного. Будь-яке втручання у «внутрішній світ» двигуна повинен буде здійснювати тільки кваліфікований фахівець. Також ви можете залити свічки, якщо залишите в піднятому стані чотиритактний мотор при сильних хвилях. Це характеризує його з негативного боку.
5
Ви можете експлуатувати чотиритактний двигун на чистому бензині без додавання олії. Це є безсумнівним плюсом, вираженим в меншому споживанні бензину. Меншу витрату палива за кілька років окупить різницю в ціні з двухтактників.
6
Не женіться за додатковими кінськими силами човнового мотора . Вони не забезпечать збільшення до швидкості, а створять лише сильне хвилювання навколо човна, піднімуть її ніс і притопити корму, забезпечивши тим самим небезпеку захльостування хвилею. Для збереження стійкості і запобігання перекидання човна при виборі мотора слід враховувати співвідношення ширини транця, довжини човни і потужності човнового мотора .