Як зробити тарілку.

Тарілка - це один з найпростіших видів посуду, яку може виготовити навіть гончар без досвіду. Якщо ви хочете почати займатися гончарною справою, не беріться відразу за великі тарілки, бо складність їх виробництва зростає прямо пропорційно розмірам. Перед початком роботи переконайтеся, щоб на гончарному колі була присутня спеціальна підкладка. В іншому випадку ми ризикуємо залишити на колі частина готової тарілки.
Інструкція
1
Перейдемо до самого процесу виготовлення тарілки, а саме, чайного блюдечка - його зробити найлегше. В центрі гончарного круга викладемо невеликий за висоті диск з глини. Його діаметр повинен відповідати діаметру задуманого блюдечка. До речі, не забувайте про днище блюдця, адже воно є самою тендітною його частиною і його обробці повинна бути приділена особлива увага. Глину в цьому місці потрібно якомога краще зміцнити на підставці і посильніше втиснути в неї.
2
Після того, як глина буде притиснута до підставки, починаємо обертати гончарний круг. Повільно його обертаючи, вказівним і великим пальцями піднімаємо від зовнішнього краю глину, щоб у нас сформувався товстий і закруглений ободок. Тепер трохи стискаючи глину, одночасно розгладжуємо борт блюдця і відтягаємо його в сторони. Матеріал на цьому місці краще залишити з запасом, оскільки пізніше ми його додати вже не зможемо.
3
А зараз давайте доведемо до потрібної якості наш виріб. Овальним гончарним ребром надаємо дну тарілки потрібну форму, а перед цим не забуваємо за допомогою вигнутої сторони ребра згладити ділянку глини між дном і обідком. Тепер підтримуючи пальцями стінку знизу, розгладжуємо і її.
4
Тепер потрібно зрізати блюдце з підкладки. Для цього необхідно почекати, поки глина не затвердіє повністю. За бажанням дно нашого блюдечка можна оформити спіралевидним візерунком, який наноситься краєм гончарного ребра. На цьому процес формовки закінчено. Після цього тарілку потрібно обробити, а точніше, обточити, щоб надати їй абсолютно закінчений вигляд. Якщо хтось захоче, то може її і прикрасити.