Як зшити модні речі.

Красивих речей багато не буває, а речей, які повністю задовольняють вашому смаку ще менше. Те спідниця не так сидить, то якість тканини залишає бажати кращого, то шви криві. Походи по магазинах забирають багато часу і сил. У вас є прекрасна можливість порадувати себе і проявити свою майстерність, пошивши модні речі самостійно. Терпіння, вільний час і відмінний настрій допоможуть вам втілити в життя незвичайні фантазії і створити моделі, які ідеально доповнять ваш гардероб.
Вам знадобиться
  • - швейна машинка;
  • - нитки, голки, ножиці, сантиметр, лінійка;
  • - крейда і кравецькі шпильки;
  • - тканина;
  • - гумка, тасьма;
  • - декоративні прикраси.
Інструкція
1
Жодне літо не обходиться без летять тканин. Нехай у вашому гардеробі з'явиться шифонова спідниця і займе лідируючу позицію серед улюблених нарядів. Вам буде потрібно відріз тканини довжиною близько метра і шириною від півтора до двох метрів. Використовуйте легкі хвилясті матерії: шифон, шовк, органзу, мереживо, бавовняне шиття.
2
Виміряйте себе сантиметровою стрічкою, вам потрібен обсяг стегон і довжина готового виробу. Розкладіть тканину на рівній поверхні. На виворітній стороні тканини за допомогою лінійки і крейди слід розмітити деталі спідниці. Ширина першої дорівнює обсягу ваших стегон плюс 20 см, а довжина складе 30 см. Друга і третя частини будуть відрізнятися тільки шириною (кожна на 20 см ширше попередньої).
3
Візьміть першу деталь - це основа спідниці, її верхня частина. Сострочіть бічний шов, а верхній обробіть на оверлок. Тепер оброблений край спідниці підігніть на 1 сантиметр, виконайте відстрочку і вставте гумку. Спідниця повинна щільно сидіти на стегнах.
4
Прострочіть бічний шов другий деталі спідниці. Прісборьте тканину по верхньому краю так, щоб ширина збіглася з розміром нижньої частини основної спідниці. Тобто, другу частину, обсяг якої у вас становить 130 сантиметрів, змітайте вручну і посадіть так, щоб він виявився рівним 110 сантиметрам (це ширина основи спідниці). Акуратно сострочіть обидві деталі, шов обробіть машинним швом "зигзаг" або будь-яким обметочний.
5
Проробіть роботу з третьою складовою деталлю по аналогії з попереднім пунктом.
6
Приміряйте спідницю. Подколіте булавками зручну для вас довжину, щоб не наступати ногами на тканину. Широкі моделі зазвичай носять з босоніжками без каблука або сланцями. Підвернуту частина обробіть, підігніть і відстрочити на 3 мм від нижнього краю. Не забудьте обмітати на оверлок бічний шов готової спідниці.
7
Обережно пропрасуйте тканину праскою через тонку матерію, щоб не пошкодити.
8
Можна прикрасити виріб дрібними намистинами, бісером, стеклярусом і декоративними квітами. Використовуйте армовану нитку в тон і тонку голку. Якщо ви декоруйте спідницю клейовими стразами, будьте обережні, не всі види тонкої тканини витримають високий температурний режим праски при кріпленні прикрас.
Зверніть увагу
Перш ніж працювати з тонкими тканинами, перевірте стан швейної машинки. Металеві пластини під лапкою не повинні мати задирок, щоб не з'явилися затяжки на тонкому шифоні, наприклад. Налаштуйте строчки машинки на окремому клаптику, відрегулюйте натягу нитки і ширину стібка.
Корисна порада
Широкі вільні спідниці поєднуються з однотонними топами, майками і туніками. Якщо тканина дуже просвічується, можна використовувати під'юбник. Або надягати саму спідницю поверх подовженою туніки.