Як виїхати до Тибету.

Тибет - спокійний край, з красивою природою і загадковими традиціями. Коли на душі неспокійно, хочеться від усього відмовитися і відпочити, можна поїхати розвіятися в цей чудовий регіон. Читайте нижче, якими способами можна це зробити.
Інструкція
1
Зверніться до турфірм. Напрямок у Тибет не найпопулярніший, але цілком доступне для російських туристів. Вартість одіннадцатідневний туру з усіма витратами буде коштувати близько 2500 $. Приготуйтеся багато літати і їздити. Більшість турів охоплює всі культурні та природні пам'ятки Тибет а. Тобто за одну поїздку ви і Гімалаї подивіться, і палаци Далай Лами побачите. Знайти компанії, що займаються туристичними поїздками в Тибет можна через інтернет-Ресурc www.tibet.ru. Такі поїздки досить комфортні і ви не будете хвилюватися про те, яким чином і куди добиратися. Досить накопичити потрібну суму і далі, починаючи з вильоту з Москви, вже турфірми будуть думати про ваше дозвілля. В даний час в Тибет е не існує проблеми з тим, щоб знайти російськомовного гіда, так що можна спокійно їхати відпочивати в цей край, насолоджуючись культурою, природою і комфортом.
2
Відправляйтеся в самостійну подорож. Немає нічого краще, ніж поїхати в якусь далеку країну своїми силами, без допомоги туристичних компаній. Що вам для цього потрібно? По-перше, самостійно дістатися туди. Оскільки безпосередньо прилетіти в Тибет досить проблематично, можна дістатися до столиці Непалу, Катманду. А звідти вже взяти туристичний квиток на кілька днів у Тибет . Зовсім без послуг турфірм не обійтися, бо для отримання туристичної візи в КНР, вам слід мати запрошення з боку однієї з китайських туристичних компаній.Как варіант, можна дістатися до Делі (Індія) на літаку, а звідти на автобусі їхати в Катманду. Така поїздка буде дешевше, але займе більшу кількість часу.
3
Чиніть в Тибет на навчання. Для бажаючих затриматися в цьому регіоні Китаю на більш тривалий термін, ніж тижнева поїздка, можна відправитися вчитися в Лхасу. Навчання коштує відносно недорого, близько 8000 юанів на семестр. Для початку, вам варто звернутися в посольство КНР, розповівши їм про своє бажання вчитися в Тибет е. Вони вам допоможуть зістикуватися з навчальним закладом. Для вступу туди, найчастіше потрібно заповнення спеціальної анкети, рекомендаційні листи і диплом або атестат.