Як побудувати картинг.

Картинг - спортивний мікроавтомобіль без підвіски дуже популярний серед молоді, активно займається автоспортом. Нерідко в подібних змаганнях беруть участь автогонщики на картингах, виготовлених своїми руками, а це вдвічі почесно.
Інструкція
1
Ті, хто загорівся бажанням зібрати цей маленький швидкий спортивний автомобіль, добре повинні представляти його характеристики. Так, колісна база (поздовжнє відстань між осями) повинна знаходитися в межах від 1010 до 1220 мм при загальній максимальній довжині 1320 мм. Діаметр колеса картингу - не більше 350 мм.
2
Розмір колії картингу робіть в межах 2/3 від розмірів колісної бази. На картингу встановіть виключно двотактний одноциліндровий двигун з повітряним охолодженням, що працює на торгових сортах бензину без будь яких присадок. Не менше двох коліс повинно бути задіяно в системі гальмування. Система управління - традиційна автомобільна з круглим кермом.
3
Ширину платформи зробіть так, щоб вона відповідала ширині рами, а її довжина - віддалі від педалей до сидіння. У конструкції картингу передбачте спеціальні огорожі, що не дозволяють ногам зісковзувати з платформи, а сидіння зробіть таким чином, щоб водій не зміщувався в бік на поворотах. Спеціальний захисний пристрій має захищати його від можливих опіків про двигун.
4
Окремі деталі трансмісії закрийте спеціальним щитком на половину зубчастого колеса. Зверніть увагу, що ємність паливного бака не повинна перевищувати 5 літрів. Його надійно закріпіть і закрийте з таким розрахунком, щоб повністю виключити можливість викиду палива.
5
Елементи ходової частини і рульового управління в обов'язковому порядку шплінта. Допускається використання систем запалювання, карбюраторів будь-якого типу (як вітчизняних, так і імпортних) і протиударних засобів.
6
Заборонено використовувати кузова і обтічники, диференціали і аналогічні їм механізми, рульове управління з черв'ячним, ланцюговим, тросовим або зубчастим приводом, нагнітачі і впорскування палива, а також педалі, які при натисканні виходять за межі габаритів рами.
Карт - це маленька спортивна машина, досить популярна серед юних автолюбителів. Гоночні карти вимагають особливої поверхні дорожнього полотна, гладкого і рівного. Однак якщо ви не гонщик-професіонал, а "поганяти" хочеться, можна побудувати карт будинку, та такий, що він буде їздити і по звичайних дорогах.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили своїми руками побудувати таку «малятко», то повинні добре знати її технічні характеристики. Так, загальна довжина карта не може перевищувати 1320 мм, діаметр коліс - 350 мм, поздовжнє відстань між осями (колісна база) варіюється в межах від 1010 до 1220 мм, а розмір колії становить не менше 2/3 колісної бази.
2
Зваріть основу. Основою карта служить рама, зварена з труб, причому фахівці радять виготовляти її виключно з магнітних матеріалів, такі як дюралюміній, титан і карбон не підійдуть. Всі роботи проводяться в певній послідовності, тому спочатку зробіть передній і задній мости, а вже потім зварюють раму.
3
Придбайте мотор. Двигун для вашого міні-автомобіля потрібен двотактний одноциліндровий з повітряним охолодженням, присадки в якості пального не допускаються, тільки торгові сорти бензину. В системі гальмування повинні бути задіяні два з чотирьох коліс, а для управління картом застосовується звичайний (круглий) автомобільний кермо.
4
Виготовте платформу карта на ширину рами, довжиною від педалей управління до сидіння. Встановіть спеціальну огорожу, яке не дозволить вашим ногам зісковзнути з платформи. Сидіння має бути зі спинкою, щоб на поворотах гонщик не зміщувати в сторону, і не забудьте про теплоізоляційної захисті від опіків - розташований зовсім поруч двигун «має звичай» сильно нагріватися.
5
Зверніть увагу на той факт, що деталі трансмісії повинні бути закриті не менш ніж на половину зубчастого колеса, для чого використовуйте спеціальний щиток. А також закріпіть і закрийте паливний бак (його ємність - не більше 5 літрів) так, щоб уникнути викиду палива. І обов'язково зашплінтуйте вузли ходової частини і рульового управління.
6
Використовуйте як вітчизняні, так і зарубіжні системи запалювання і карбюратори, що не заборонені також і протиударні засоби. А от встановити на свій карт кузов і обтічник; диференціал або подібний йому механізм; рульове колесо з черв'ячним, ланцюговим, тросовим або зубчастим приводом; нагнітач; впорскування палива і педалі, при натисканні виходять за габарити рами ви не маєте права - такі вимоги.