Як ставитися до дорослих дітям.

Якщо дорослі діти зберігають зі своїми батьками дитячо-батьківські стосунки, це призводить до виникнення безлічі проблем у їхньому житті. Особливість отношенійдетей і батьків у тому, що при зустрічі кожен відчуває себе так, немов дітям все ще 6-8 років.
Інструкція
1
Іноді батькам дуже важко примірятися з тим, що їх дитина живе самостійним життям, але ще складніше налагодити стосунки з його обранцем або обраницею. Саме старше покоління відповідально за те, щоб ці відносини були добрими і спорідненими. Постарайтеся побачити в цій людині щось хороше, за що його полюбив ваша дитина. Навіть якщо вам здається, що це недостатньо хороший вибір, не варто це озвучувати, адже зіпсовані на самому початку відносини потім буде важко відновити.
2
Відносини з дорослими дітьми повинні ґрунтуватися на щирій турботі і взаєморозуміння один одного. Батьки повинні з повагою ставитися до особистості, способу життя та інтересам своїх дорослих дітей, і тому вони вправі очікувати цього ж у відповідь. Обом поколінням потрібно намагатися вибудовувати відносини на рівних.
3
Для батьків дуже важливо пам'ятати, що не можна намагатися контролювати всі сфери життя своїх дорослих дітей, починаючи від побутової і закінчуючи особистими відносинами.
4
Навіть якщо батькам здається, що діти вступають невірно, не можна чинити тиск і вимагати поміняти їх рішення або плани. Адже життєвий досвід можна придбати тільки методом проб і помилок.
5
Звичайно, у важку хвилину батьки повинні надати підтримку своїм дітям , але це має бути саме підтримка, а не бажання самостійно вирішити проблему, що виникла у улюбленого чада.
6
Якщо мова йде про онуків, дідусі та бабусі повинні розуміти, що основну відповідальність за їхнє виховання повинні нести молоді батьки. Не можна, посилаючись на свій солідний досвід у справі, виховання дітей, критикувати або піддавати сумнівам можливості молодого покоління. Онуки повинні вчитися рівним і шанобливим стосункам.