Як малювати Південний Парк. малюємо південний парк олівцем.

Герої мультфільму «Південний Парк », особливо діти, володіють однаковими пропорціями, вони відрізняються один від одного тільки кольором і формою одягу, тому малювати їх дуже легко. Помічниками в цьому стануть звичні предмети різної величини, що мають форму круга - монети, склянки, диски.
Вам знадобиться
  • - круглі предмети;
  • - кольорові олівці;
  • - ластик;
  • - ручка з чорним стержнем.
Інструкція
1
Перший етап в роботі - це визначення пропорцій. У дітей з мультфільму «Південний парк» діаметр голови приблизно на третину більше ширини тіла. Тобто, якщо тіло малювати шириною 4 см, то відповідна голова повинна мати діаметр 6 см. Виняток становить Ерік Картман.
2
Для того, щоб зробити стандартну заготовку для всіх дітей, досить знайти предмет, що має в основі підходящий коло - стакан, пляшку. Обвести його простим олівцем, обчислити діаметр і нижче намалювати квадрат, ширина якого становить дві третини діаметра круга.
3
Посередині обличчя в дітей овальні очі. Щоб їх намалювати, можна використовувати монети, обвести їх, а потім «зрізати» кути. Ніжки утворюються шляхом виділення двох овалів внизу квадрата, яке згодом стане тілом дитини з «Південного парку». Очі і ноги також однакові у всіх персонажів.
4
Далі відображаються індивідуальні особливості. У Стена Марша на голові шапочка, вона займає приблизно третю частину голови від верхівки. Контур шапочки можна намалювати, обвівши, наприклад, тарілку або диск, то є щось кругле з великим діаметром. На шапочці розташовується помпон, він за розміром трохи менше очі. Головні убори інших персонажів також створюються за допомогою круглих і квадратних предметів. Елементи одягу дітей можна намалювати від руки.
5
Коли ескіз готовий, необхідно стерти всі допоміжні лінії і розфарбувати вийшов малюнок. Потім акуратно нанести контур чорним кольором.
6
Щоб намалювати голову Еріка Картмана, потрібно використовувати круглі предмети з діаметром більшим, ніж у інших дітей, а потім відсікти непотрібне до отримання овалу.