Як шліфувати паркет.

У вашій квартирі покладений якісний паркет . Але після деякого часу ви помітили, що його необхідно оновити. Як же зробити це правильно? Як відшліфувати паркет таким чином, щоб він був таким же блискучим, як і раніше?
Вам знадобиться
  • шліфувальна машина, викрутка, лак, захисно-декоративне покриття, плінтуса.
Інструкція
1
Як би не йшли справи, паркет у можна повернути його первісний вигляд і гладкість, головне - грамотно підійти до цього питання. Для початку уважно огляньте всю поверхню паркет а.
2
Особливу увагу зверніть на місця врізки саморізів, які повинні бути розташовані з лицьової сторони паркет а. Викрутити і стирчать над поверхнею підлоги головки саморізів можуть пошкодити шліфувальні інструменти, тому утопите кожну за допомогою викрутки.
3
Потім переконайтеся в справності шліфувальної машини. На відкритій площі паркет а можна використовувати стрічкову або дискову їх різновид. У важкодоступних місцях (кути і краю кімнати, поруч з вбудованими меблями) - ручні або кутові шліфувальні машини.
4
Пам'ятайте, що при використанні різного типу агрегатів необхідно придбати різного виду абразивні стрічки, які бувають з коефіцієнтом зернистості від 60 до 120.
5
Фінішну шліфовку виробляєте дискової шліфувальною машинкою. Для неї використовуйте абразивні круги із зернистістю 120 або 150.
6
Застосовуйте шліфувальні матеріали послідовно. Якщо ви переступите більше, ніж через один розмір за шкалою зернистості, це позначиться на якості вашої праці. Шліфування паркет а буде якісною, якщо протягом роботи ви дотримаєте усі технічні норми і знімете шар деревини не більше 1 мм.
7
Після закінчення процесу шліфування приступайте до покриття паркет а шаром лаку. Не варто відкладати це заняття, покрийте підлогу лаком в той же день. Перед початком цього етапу робіт ретельно приберіть приміщення від тирси і пилу. Після висихання лаку нанесіть на підлогу захисно-декоративне покриття.
8
По завершенню шліфування паркет а встановіть плінтуса. Все, робота завершена. Ваш паркет знайшов нове життя і буде радувати вас своїм виглядом ще довгий час.