Як прибрати вуса на обличчі.

Помітні вусики над верхньою губою можуть відвернути увагу від красивого макіяжу і здорово зіпсувати настрій їх власниці. Щоб обличчя було ідеальним, вусики можна освітлити або видалити. Зробити це нескладно.
Інструкція
1
Якщо вусики короткі і несильно виділяються, можна спробувати їх освітлити. Для цієї мети відмінно підійде знебарвлюючий крем. Зверніть увагу: на упаковці має бути позначка про те, що його можна використовувати для обличчя. Наносите крем згідно інструкції і вчасно змивайте, інакше отримаєте опік і будете ходити з червоними вусами замість світлих - погодьтеся, сумнівне удовольствіе.В інтернеті зустрічаються рецепти по знебарвлення небажаних волосків СУПРЕМ або перекисом водню. Ставтеся до них з обережністю - крім неестетичного вигляду в разі помилки можна отримати серйозні проблеми зі здоров'ям.
2
Якщо ви вважаєте, що й тіні вусиків не повинно бути на вашому обличчі , видаліть небажане волосся. Пам'ятайте, обережність понад усе - якщо ви не знаєте, як поведе себе на вашому обличчі крем для епіляції або віск, проведіть попередній тест на згині ліктя. Бритву краще не використовувати - волоски будуть рости швидше і стануть темними, збривати їх доведеться кожен день - це не надто удобно.Самий простий спосіб видалення волосся - воскові смужки. Вони продаються в будь-якому косметичному магазині, економно витрачаються і заподіюють мінімум неприємних відчуттів (якщо правильно їх використовувати) .Паста для шугаринга (цукрової епіляції) підійде в тому випадку, якщо ви впевнено справляєтеся з воском. Запам'ятайте, цукрову пасту, на відміну від воску, накладають проти росту волосся.
3
Електроепіляція - хороший варіант в тому випадку, якщо ви вирішили позбутися від небажаних волосків назавжди і готові терпіти неприємні відчуття. Уважно поставтеся до вибору клініки, майстри та устаткування - від цих факторів дуже багато залежить.
Зверніть увагу
Перед знебарвленням або видаленням волосся переконайтеся, що шкіра чиста і знежирена. Для цього можна протерти її спиртовмісних лосьйоном.
Корисна порада
Якщо вусики занадто довгі і темні, занадто швидко ростуть - краще звернутися до лікаря. Занадто активний ріст волосся може свідчити про неполадки в організмі.