Як зробити спальню.

Затишна спальна кімната важлива для повноцінного відпочинку кожної людини. Від цього залежить і наш настрій, і спокійний здоровий сон. Для того щоб не відчувати дискомфорт, необхідно детально продумати оформлення спальні.
Інструкція
1
Спальна кімната для нас відіграє велику роль, так як це - «тиха пристань» для відпочинку і відновлення сил після виснажливого трудового дня. І дуже важливо, щоб вона дихала умиротворенням, радувала око господарів і розташовувала до відпочинку в повній мірі. Адже ми повертаємося в неї кожен свій вечер.Разумеется, що спальна кімната не призначена для чужих очей, тому її намагаються облаштувати в найдальшому приміщенні. У великих приватних будинках під спальні кімнати навіть відводяться цілі поверхи. Багато любителів оригінальності влаштовують спальні в мансарді, і вони у них виходять не тільки оригінальними, але і дуже затишними.
2
Якщо ви плануєте будувати будинок, то вам необхідно продумати площа і розташування спальні по відношенню до частин світла. Вона повинна бути розлогій, наповненою світлом і повітрям. Тому наступний важливий крок - це вибір меблів для спальні. Треба ретельно продумати питання, які саме меблеві гарнітури підійдуть для неї, як правильно розставити ліжка, приліжкові тумбочки, столики, шафи - купе. Наскільки будуть зручні проходи в спальній кімнаті - теж важливо, ви ж не тільки там будете ночувати, тому варто подумати і про розміщення електричних розеток для стильних підлогових ламп, бра і торшерів.
3
Вибір кольорової палітри меблів є чи не основним питанням при облаштуванні спальні. Адже хочеться, щоб меблі гармоніювала із загальним інтер'єром. Холодну або теплу колірну палітру ви віддаєте перевагу? Дизайнери багатьом радять в цьому питанні керуватися власними відчуттями, просто подумки представляючи поєднання кольорових гам меблів із загальним стилем спальні.Безусловно, важливу роль відіграють для вибору меблів і обсяг простору, відведеного під спальну кімнату, і висота стелі, і розміри вікон і дверей. Тут потрібно постаратися врахувати всі фактори.