Як порахувати зарплату одного дня.

Алгоритм розрахунку зарплати за один день залежить від мети виплат. Середньоденну зарплату можна розрахувати для оплати соціальних допомог, відпускних, відрядних, при не повністю відпрацьованому місяці, а також для виплати за святкові, вихідні дні та за нічні зміни.
Інструкція
1
Щоб розрахувати зарплату за один день для оплати лікарняного листа, допомоги по вагітності та пологах, слід керуватися статтею 14, пунктом 1, Федерального закону РФ 255-Ф3. Складіть всі зароблені суми за 24 місяці, на які був нарахований прибутковий податок. Отриманий результат розділіть на 730. Це буде середньоденна зарплата за один день виходячи, з якої виробляється подальший розрахунок.
2
Для оплати допомоги по вагітності та пологах дану суму помножте на 140 або 196 днів, залежно від того яка у жінки вагітність, звичайна або багатоплідна. Допомога по вагітності та пологах виплачується в розмірі 100%. Для оплати допомоги за лікарняний лист середньоденну зарплату помножте на кількість днів за листком непрацездатності та на процентне співвідношення в залежності від загального стажу співробітника. При стажі від 8 років - виплачується 100%, від 5 до 8 років - 80%, до 5 років - 60%.
3
Якщо здійснювався догляд за дитиною або членом сім'ї, то розрахунок проводиться в залежності від режиму догляду. При стаціонарному режимі оплата проводиться за всі дні залежно від стажу співробітника. При амбулаторному догляді за 10 днів - залежно від стажу, з 11 дня - 50% незалежно від стажу.
4
Для оплати відпускних, відрядних, складіть всі зароблені суми за 12 місяців, з яких утримувався прибутковий податок. Отриману цифру розділіть на 12 і на 29,4. Результат буде оплатою за один день відпустки або за один день відрядження (постанова Уряду 922).
5
Для розрахунку заробітку за неповний робочий місяць можна керуватися порядком розрахунку відпускних і відрядних або зробити підрахунок вартості одного робочого дня в поточному періоді. Для цього розділіть загальну суму окладу на кількість робочих днів у поточному місяці. Отриманий результат буде вартістю одного робочого дня виходячи, з якого зробіть подальший розрахунок.
6
Якщо необхідно підрахувати вартість одного робочого дня за квартал, помножте оклад на три і розділіть на кількість робочих днів у кварталі. Але два останніх зазначених розрахунку, законодавець використовувати не рекомендує.