Як поміняти провайдера.

Провайдер - це компанія, яка надає вам доступ до ресурсів інтернету та додаткові послуги, пов'язані з експлуатацією всесвітньої мережі. Якщо вам здається, що підключення є неякісним, нестабільним, постійно зникає або ж ваш провайдер регулярно оголошує про профілактичні роботи, ефекту від яких не спостерігається, можливо, варто поміняти провайдера .
Інструкція
1
Зберіть і систематизуйте ваші скарги на надавані послуги доступу в інтернет з боку поточного провайдера . Якщо ваші претензії будуть обґрунтовані, ви зможете розірвати контракт зі своїм провайдером без матеріальних затрат з вашого боку. Вагомою причиною може стати, наприклад, невиконання умов договору з боку провайдера (невідповідність задекларованої швидкості підключення реальною, проблеми зі стабільністю підключення в заявлене в контракті час, відсутність повідомлень про проведення технічних робіт і так далі).
2
Дізнайтеся, до яких ще провайдера м підключений будинок, в якому ви проживаєте, а також уточніть можливість безпосереднього підключення пакета послуг цих організацій у вашій квартирі або в вашому приватному будинку. Для цього зв'яжіться з технічною підтримкою бажаної організації по телефону або через e-mail. Якщо ваш будинок підключений відразу до декількох провайдера м, окрім вашого поточного, ви зможете попередньо ретельно вивчити поставляються пакети послуг і спеціальні акції, завдяки яким ваше користування інтернетом може бути дешевше або вигідніше.
3
Уточніть подробиці процедури підключення інтернету у нового провайдера , підготуйте заздалегідь список запитань про постачався пакеті послуг, щоб бути більш обізнаним. Не поспішайте укладати договори, читайте умови якомога уважніше.
4
, повідомте про поточного провайдера про розірвання договору з ним. Ви можете це зробити, особисто прийшовши в сервісний центр і підписавши відповідні документи або попередньо відправивши свої скарги і повідомлення про бажання розірвання договору за допомогою пошти. Дочекайтеся підтвердження вашої заявки.
5
Викличте майстрів від організації, послугами якої ви бажаєте скористатися. Заплатіть певну суму за роботу і при необхідності придбайте додаткове обладнання. Дочекайтеся закінчення підключення. Насолоджуйтесь пакетом послуг вашого провайдера !
Зверніть увагу
Якщо ваш житловий будинок обслуговується тільки одним провайдером, підключення послуг іншої організації може викликати ряд труднощів і паперової тяганини. Наприклад, якщо ви проживаєте в багатоквартирному будинку, швидше за все, вам доведеться зібрати певну кількість підписів мешканців, для того щоб бажаний провайдер переконався в затребуваності своїх послуг.
Корисна порада
Не нехтуйте пропозицією поточного провайдера залагодити проблеми без розірвання договору. Можливо, є проблеми з боку вашого обладнання. В цьому випадку краще дочекатися консультації фахівця, ніж відразу відмовлятися від послуг провайдера.
Популярність інтернету зростає в геометричній прогресії. Тарифів стає все більше, і час від часу виникає бажання і необхідність їх міняти.
Інструкція
1
У будь-якого інтернет-провайдера повинен бути свій сайт. На будь-якому подібному сайті є колонка або закладка, що стосується різноманітних тарифних планів, що включають в себе ті чи інші особливі опції або акції, розраховані на певне коло клієнтів. Так, наші потреби з часом мають властивість змінюватися, так що можливість зміни тарифу бачиться вельми полезной.Прежде все, визначитеся з необхідними опціями (краще заздалегідь, до заходу на сайт), прикиньте, який обсяг трафіку вам потрібен, яка швидкість і скільки ви готові за це платити. Пам'ятайте, що формулювання типу «швидкість до 100 Мбіт/с» зовсім не означають, що вам рівно 100 і надходитиме на постійній основі (особливо важко з цим йде справа у інтернету з USB-модемів). Юридично вас не обманюють, а практично відсутність швидкості на обличчя, при цьому ніякі претензії за швидкістю зв'язку обгрунтованими визнані не будуть. І таке рішення не суперечить законам. Така наша нинішня реальність.
2
Отже, ви зайшли на відповідну сторінку вашого провайдера і вам в очі кидається відразу кілька дуже вигідних, на перший погляд, пропозицій. Не поспішайте з висновками: пошукайте очима на сторінці зірочки або маленькі виноски, написані найчастіше дрібним шрифтом - там може бути найголовніше, і далеко не завжди привабливе. Не буває так, щоб було все і даром. Це називається «безкоштовний сир буває тільки в мишоловці». Скоріше всього, таким чином ви виявите деякі підводні камені. Також звертайте увагу на різні святкові або клієнтські акції для тарифних планів. Проробивши всі вищеперелічені операції, зробіть свій вибір, але для повної впевненості оцініть подібні пропозиції інших провайдерів: можливо, їх показники переконають вас у правильності свого рішення, а, можливо, і буде до зміни не тільки тарифу, а й провайдера.
3
На закінчення, хочеться сказати, що крім цін і послуг, пошукайте на різних незалежних форумах відгуки про роботу тих чи інших провайдерів або попитайте друзів і знайомих: одна справа - красиві слова і зовсім інша - чітке та якісне виконання обіцяних послуг . Довіряйте крупним, перевіреним, добре зарекомендували себе компаніям.