Як отримати візу до Нідерландів.

Нідерланди є країною-учасницею Шенгенської угоди. Якщо ви вирішили відвідати цю країну і маєте громадянство Російської Федерації, вам знадобиться діюча шенгенська віза. Оформити її можна самостійно в Посольстві Нідерландів, в нідерландському Візовому Центрі в Москві, в Генеральному Консульстві в Санкт-Петербурзі або в Південно-Сахалінську.
Вам знадобиться
 • - закордонний паспорт з терміном дії не менше 90 днів після повернення з поїздки;
 • - ксерокопія внутрішнього паспорта;
 • - використаний закордонний паспорт з шенгенськими візами (якщо є);
 • - візова анкета;
 • - 2 кольорові фотографії 3,5 Х 4,5;
 • - проїзні квитки (туди - назад);
 • - підтвердження проживання;
 • - довідка з місця роботи;
 • - підтвердження фінансової спроможності (з розрахунку 34 євро на людину в день);
 • - медичний страховий поліс , дійсний на території Євросоюзу (з покриттям не менше 30000 євро);
 • - оплата консульського збору.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш закордонний паспорт має дві чисті сторінки.
2
Заповнити анкету ви зможете, пройшовши за посиланням - http://www.netherlandsvac-ru.com/russian/download.aspx. Вона заповнюється на комп'ютері, англійською або голландською мовами. Не забудьте її підписати.
3
Довідка від роботодавця повинна містити наступну інформацію: дату, коли ви були прийняті на роботу, вашу посаду, розмір зарплати та відомості про надається відпустці.
4
Приватним підприємцям потрібно буде прикласти до пакету документів копію ІПН та копію реєстрації організації в Торгово-промисловій палаті.
5
Якщо ви їдете на запрошення, вам потрібно буде представити оригінал запрошення, гарантійний лист, який видається муніципалітетом міста, де проживає запрошуючий вас людина, копію його паспорта та довідку про доходи за останні 3 місяці. Щомісячна сума повинна бути не менше 1200 євро. Якщо вас запросили найближчі родичі, довідка про фінанси не потрібно.
6
Студентам і школярам потрібна довідка з навчального закладу, а якщо поїздка буде проходити в навчальний час, необхідна буде додаткова довідка, роздільна не бути присутнім на заняттях.
7
Непрацюючим громадянам і пенсіонерам знадобляться копія пенсійного посвідчення та підтвердження наявності фінансових засобів (спонсорський лист, виписка з банківського рахунку і т.д.).
8
Дітям до основних документів потрібно додати копію свідоцтва про народження і окремо заповнену і підписану батьком анкету.
9
Якщо дитина подорожує з одним батьком, необхідно представити нотаріально завірену довіреність від другого батька (оригінал і копію). Якщо дитину супроводжує довірена особа, прикладіть оригінал і копію нотаріальної довіреності від обох батьків. Оригінал повертається. При відсутності одного з батьків, знадобиться відповідний документ або довідка з компетентних органів.
10
Документи на візу подаються за попереднім записом. Записатися ви зможете, скориставшись календарем на сайті Посольства Нідерландів - http://russia-ru.nlembassy.org/Наши_услуги/Визовый_отдел/Визовый_отдел. Майте на увазі, що подати документи ви зможете не раніше, ніж за 90 днів і не пізніше, ніж за 21 день до початку подорожі.
Зверніть увагу
Консульський збір становить - 1010 рублей.Срок оформлення візи становить від 7 робочих дней.Телефон Візового Центру Нідерландів в Москві - (495) 276 25 17Сайт - http://www.netherlandsvac-ru.com/russian/index .aspx Години роботи - з понеділка по п'ятницю (прийом документів на візу - з 9:00 до 16: 00, видача паспортів - з 11:00 до 16:00).
Корисна порада
Дізнатися, чи готова ваша віза, можна, перейшовши за посиланням http://www.netherlandsvac-ru.com/russian/track.aspx