Як зробити мішок.

Мішок - потрібна і корисна в господарстві річ. В мішках зручно зберігати важкі, залізні і гострі предмети або навіть просто сухарики.
Вам знадобиться
  • Тканина, сантиметр, лінійка-кутник, ножиці, нитки, швейна машинка
Інструкція
1
Для початку визначтеся з тканиною. Залежно від призначення мішка щільність тканини може бути різною. Мішки, що використовуються на кухонному просторі, можна зробити яскравими і різнобарвними, використовуючи квадрати з різною за забарвленням тканини.
2
Визначтеся з розміром мішка. Для цього скористайтеся сантиметром і прикиньте на міліметрівці або ватмані потрібні довжину і ширину.
3
Нанесіть на тканину потрібні розміри. Найкраще скористатися лінійкою-трикутником, у якої один кут прямий. Не забудьте залишити припуски на шви, приблизно 0,5-1 см з кожного краю, крім низу мішка. Якщо мішок однотонний, відміряйте на тканини дві довжини і одну ширину вироби. Якщо будете шити з різних квадратів, визначте їх кількість і розмір, керуючись загальною довжиною і шириною мішка.
4
Виріжте з тканини ціле полотно або квадрати.
5
Складіть полотно навпіл, лицьовою стороною всередину. Або зшийте разом квадрати тканини з виворітного боку так, щоб вийшло полотно, довжина якого дорівнює двом довжинам готового виробу, а ширина - однієї шіріне.Прострочіте тканину на машинці з бічних сторін. Слідкуйте за натягом нитки і шириною стібка: чим товще тканина, тим слабкіше повинне бути натяг і ширше стібок.
6
Потім загніть верхній край вироби назовні (по виворітного стороні) двічі і прострочіть бортик. Якщо машинка має здатність робити зигзагоподібний обметочний стібок, загнути верхній край можна і один раз, а потім по краю зрізу обмітати тканину.
7
Виверніть готовий виріб. Тепер їм можна користуватися в залежності від ваших цілей.