Як видалити волосся з підборіддя. Як позбавиться від чорного волосся на підборідді.

Волосся на підборідді жінок з'являються через гормонального збою. Своєрідна борідка викликає масу комплексів і невдоволення собою. Щоб позбутися від волосся, можна використовувати різні засоби і способи. Головне - підібрати те, що вам найбільше підійде.
Вам знадобиться
  • - крем для депіляції;
  • - пінцет;
  • - дзеркало;
  • - воскові смужки.
Інструкція
1
Спеціальні креми для видалення волосся відмінно справляються зі своїми обов'язками - вони не тільки видаляють небажану рослинність на обличчі, а й сприяють погіршенню росту волосся. Шкіра на підборідді НЕ ніжна, тому використовувати крему абсолютно безпечно. Придбайте засіб для чутливої шкіри, вивчіть інструкцію по застосуванню і приступайте до видалення волосся. Нанесіть трохи крему на проблемну ділянку, зачекайте 5-7 хвилин (вказано в інструкції), приберіть лопаткою засіб і помийте шкіру теплою водою. Нанесіть живильний крем. Волосся чи не з'являться в найближчий тиждень. Проводьте подібну процедуру в міру необхідності.
2
Пінцет також здатний вирішити проблему. Але вискубувати волоски досить довго, зате ефект буде довгим. Обробіть щипчики спиртом і протріть дезинфікуючим засобом підборіддя. Поставте перед собою збільшувальне скло і приступайте до видалення. Після завершення процедури протріть підборіддя 40% спиртом.
3
Можете скористатися і воском. Купуйте воскові смужки і акуратно накладіть їх на зону росту волосся. Швидко зірвіть, а частина волосків, що залишилася, видаліть пінцетом. Воскова депіляція позбавляє від волосків на 1-2 тижні, але це залежить і від індивідуальних особливостей організму.
4
Якщо ви втомилися боротися з рослинністю на обличчі, зверніться до косметолога. Вам підберуть ідеальний варіант видалення волосся назавжди, яке здійснюється за допомогою спеціального лазерного приладу. Але не можна гарантувати, що волосся більше ніколи не з'являться на вашому обличчі, так як вони можуть відрости зовсім в іншому місці.
5
Щоб уникнути повторної появи волосся, сходіть в лікарню. Рослинність на обличчі жінок з'являється в тому випадку, якщо підвищений рівень чоловічих статевих гормонів. Дана проблема піддається вирішенню. Вам призначать курс гормональної терапії.