Як вивести з одягу старе масну пляму. Як вивести старе масну пляму з одягу в домашніх умовах.

Плями на одязі - це проблема для кожної господині. З ними стикаються навіть самі акуратні. Одними з найбільш важко виводяться вважаються плями від жиру. Але все ж видалити їх цілком можливо.
Інструкція
1
Перед пранням речі з жирним плямою , його потрібно попередньо обробити. Нанесіть на нього розкришений крейда або тальк, накрийте промокальним папером зверху, а також покладіть її під пляму і пропрасуйте теплою праскою. Після чого, при необхідності, річ можна дочистити плямовивідником або розчином кухонної солі. Для розчину -? чайної ложки солі змішують з 3 столовими ложками звичайного нашатирного спирту. Такий розчин наноситься на пляму ватою або м'якою ганчіркою, які замінюються в міру загрязненія.Пятна від парафіну і воску виводять таким же способом, за допомогою праски, тільки після проглаживания пляма ще обробляють денатурованим спиртом.
2
Плями з оксамиту і плюшу можна видалити, протираючи їх скипидаром або спиртом. А використовувати праску на таких тканинах категорично не можна.
3
Якщо жирна пляма поставлено на вовняної тканини, вам допоможе бензин. Його слід наносити на пляму ватним тампоном або шматочка м'якої тканини, починаючи з країв, поступово рухаючись до центру плями. Вату або тканину потрібно міняти в міру її забруднення.
4
Якщо жирове пляма не дуже старе, то воно легко віддалитися за допомогою звичайної кухонної солі. Для цього її насипають на пляму і трохи розтирають. Сіль потрібно міняти до тих пір, поки пляма повністю не зникне.
5
Якщо потрібно видалити жирну пляму з тканини, яку прати не рекомендують, то можна скористатися гарячим картопляним крохмалем. Для цього під місце, яке належить обробити, підкладається щільна світла тканина. Зверху пляма посипається картопляним крохмалем, який через 15-20 хвилин акуратно струшують. Повторюється така процедура до повного зникнення плями. Після чого виріб необхідно ретельно вичистити щіткою.
6
Якщо засалено воріт сорочки, то перед кожним пранням його потрібно злегка намочити і натерти господарським милом, після чого річ перуть звичайним способом. Якщо ж потрібно видалити засмальцьовані місця на верхньому одязі, його протирають ватою, змоченою в міцному розчині кухонної солі. Якщо і після цієї плями залишаються, їх протирають нашатирним спиртом.