Як рахувати відсотки банку. Як вважають відсотки по кредитах в банку.

Для того щоб знати як порахувати відсотки банку за позиками і кредитами, необхідно зіставити три значення: суму грошей, яку ви позичаєте, термін, на який її збираєтеся взяти, а також величина відсоткової ставки. Зіставивши їх, можна порахувати відсотки банку в повному обсязі. Адже кожен банк не тільки можуть бути різні відсотки , але також і включення прихованих комісій на взятий кредит.
Інструкція
1
Для того щоб порахувати відсотки банку, можна скористатися спеціальною програмою «кредитний калькулятор», яка, як правило, повинна бути представлена на сайтах усіх великих банків Росії. У цьому калькуляторі існують графи. Введіть туди значення: суму кредиту, процентну ставку банку і термін кредитування. Після цього ви миттєво отримаєте результат, який покаже, скільки грошей необхідно буде заплатити по кредиту і платіж, який потрібно буде вносити щомісяця.
2
Можна розрахувати відсотки банку самостійно. Для цього візьміть ручку і листок паперу. Напишіть суму позичайте грошей і помножте на суму величини процентної ставки з терміном кредиту. До отриманого числа додайте одиницю. Після цього поділіть вийшло значення на 24. Потім те, що вийде, помножте на 100 відсотків.
3
Банки спокушають людей різними рекламними пропозиціями придбати будь-який товар в кредит, пропонуючи досить вигідні умови. Однак, при детальному розгляді запропонованого варіанту, насправді може виявитися, що всі пропозиції значно відрізняються від рекламних ходів.
4
При цьому бажання покупця вибрати той банк, у якого невелика відсоткова ставка, є цілком зрозумілим. Один банк може запропонувати ставку 10,5%, а другий 12,5%, але у першого банку є ще й одноразова комісія, яка складає 1% від суми кредиту, а також щомісячна комісія в розмірі 0, 1%. Другий банк може не мати ніяких комісій, але в нього потрібно внести разовий платіж в сумі 100 доларів. Прорахувавши ці дві пропозиції, виходить що обходиться той кредит дорожче, у якого процентна ставка нижче, але багато різних додаткових платежів.
5
Щоб не потрапити в подібну ситуацію, необхідно прорахувати які витрати чекають вас насправді. Для цього слід скласти відсоткову ставку з усіма додатковими платежами, тоді ви зможете отримати реальну «ефективну» процентну ставку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hkesP1QL_dw