Як зробити фонтан.

Фонтан завжди прикрашає той простір, де він знаходиться, будь то дача, квартира або офіс. Дивлячись на фонтан, можна розслабиться і відволіктися від турбот, відпочити душею. Тому різного роду фонтани сьогодні так актуальні. Виготовити фонтан можна своїми руками.
Вам знадобиться
  • Високий посуд у формі конуса, 3 круглі підставки під квіткові горщики різної величини, 6 дерев'яних "кругляшки" діаметром 7 см, висотою 2 см, каміння різного розміру, насос для циркуляції води, пластикові трубки діаметром 4-2 мм, дриль, свердла для кераміки, ножиці, універсальний клей.
Інструкція
1
Склейте один з одним дерев'яні кругляшки так, щоб вони були злегка зрушені відносно один одного. Таким чином ви підготуєте підстави для круглих підставок під квіткові горщики. Одне основа повинна складатися з трьох "кругляшки", а інше - з двох. Коли клей повністю висохне, просвердлите збоку денця великий підставки дірочку, відповідну діаметру пластикової трубки.
2
На дно підставки під горщики покладіть маленькі камінчики. Зверху поставте насос з телескопически з'єднаної трубкою. Далі покладіть більш великі камені. Повинна вийти досить рівна поверхня. Тепер можна робити каскадний фонтан. Для цього стійкими сходинками слід вибудувати каскад. На підставі одного дерев'яного кругляшка закріпіть маленьку підставку для горщиків, на підставі з двох шашок - середню, на підставі з трьох - більшу. Потім вставте пластикову трубку від насоса в просвердлену дірочку.
3
Потім за допомогою клею прикріпіть кожну підставу до каменя, на якому воно розташовується. Потім обов'язково закріпіть пластикову трубку в дірочки за допомогою силікону. Тепер налийте воду, прикрасьте фонтан рослинами і милуйтеся. Зроблений своїми руками фонтан принесе радість.