Як закріпити струни гітари.

Для успішної гри на гітарі необхідно подумати про безліч нюансів. Вибір самого інструменту, вибір струн, правильна посадка, техніка гри ... І вміння правильно натягувати струни теж не завадить, адже вони мають властивість зношуватися і лопатися.
Вам знадобиться
  • Гітара, струни.
Інструкція
1
Підберіть струни до своєї гітарі. Струни для гітар виготовляються з різних матеріалів, до того ж бувають різної довжини. Так як різні гітари мають різні розміри, натяг одних і тих же струн на двох гітарах може бути різним. Перед придбанням струн проконсультуйтеся у фахівця, чи дійсно ці струни підійдуть для вашої гітари і чи будуть звучати так, як би вам цього хотілося.
2
Спочатку зніміть з гітари старі струни . Чи не знімайте їх по черзі, поступово ослабляйте відразу все. Якщо будете знімати по одній, створите неправильну навантаження на гриф. Після того, як ви зніміть старі струни , протріть гриф і деку від пилу.
3
Відкрийте упаковку з новими струнами. Кожна струна зазвичай упакована в окремий конвертик, на якому указ розмір, а значить, місце струни на грифі. Дістаньте першу струну, Протягніть її в підставку внизу деки. Зазвичай на кінці кожної струни є кріплення - невеликий металевий циліндрик. Але все одно краще додатково закріпити струну. Для цього можна просто зав'язати вузлик.
4
Просмикніть струну в Кілковий механізм і закрутіть. Натягніть до потрібного вам звучання. Щоб струна трималася міцніше, обмотайте її навколо колкового отвори кілька разів.
5
Таким же чином закріпіть решта струни . Краще всього, якщо ви закрутіть першу (найтоншу) струну на найближчому кілку, другу - на наступному і т.д. Але тоді басові струни закріплюйте дзеркально.
Зверніть увагу
не натягуйте струну дуже туго - вона може лопнути, і вам знову доведеться йти в магазин музичних інструментів. Крім того, лопаючись, струна може досить болісно відскочити в обличчя.
Корисна порада
Чи не обрізайте струни після натягу. Залишилася, струна ще може вам знадобитися. Наприклад, якщо струна лопне, що залишився запасу може вистачити, щоб намотати її знову і не купувати другую.Прі натягу крутите колки в одну сторону, інакше при налаштуванні ви можете запуться.