Як поміняти головний гальмівний циліндр. Як поміняти головний гальмівний циліндр ваз.

Головний гальмівний циліндр - найважливіша частина гальмівної системи автомобіля, саме він у момент натискання на педаль гальма розподіляє і подає гальмівну рідину в контури.
Вам знадобиться
  • - новий гальмівний циліндр;
  • - набір ключів;
  • - плоскогубці;
  • - гальмівна рідина;
  • - ганчірка.
Інструкція
1
У переважній більшості автомобілів головний гальмівний циліндр розташовується в підкапотному просторі з боку водія і кріпиться до вакуумного підсилювача гальм. На деяких старих моделях машин вакуумний підсилювач гальм відсутній, тому головний гальмівний циліндр кріпиться прямо до корпусу автомобіля.Процесс заміни циліндр а на різних авто не має принципових відмінностей, є лише особливості кріплення тих чи інших складових компонентів.
2
Процедуру найзручніше проводити на оглядовій канаві. Заженіть автомобіль на яму, зведіть ручне гальмо і відкрийте капот. Першим ділом, необхідно видалити гальмівну рідину з бочки. Для цього можна скористатися гумовою грушею. Відкачану рідина перелийте в підготовлену ємність. Якщо рідина не забруднена, її можна буде використовувати повторно.
3
Відкрутіть 3 гайки кріплення трубопроводів до циліндр у. З них може стекти деяку кількість гальмівної рідини, дайте їй злитися з трубок і відведіть їх в сторони. У залежності від марки автомобіля трубки кріпляться зверху або збоку головного гальмівного циліндр а, крім цього, варіюється їх кількість.
4
Ослабьте хомути кріплення шлангів, що йдуть від бочка з гальмівною рідиною. На інших автомобілях шлангів може не бути, часто бочок кріпиться безпосередньо до головного гальмівного циліндр у. Залежно від пристрою, зніміть шланги або від'єднайте бочок.
5
Відверніть 2 гайки кріплення головного гальмівного циліндр а до корпусу вакуумного підсилювача гальм. Зніміть старий гальмівний циліндр .
6
Акуратно протріть місце установки головного гальмівного циліндр а чистою ганчіркою. Встановіть новий гальмівний циліндр . Зберіть систему в порядку, зворотному зняттю.
Зверніть увагу
Після заміни головного гальмівного циліндра обов'язково прокачайте гальмівну систему.
Серце гальмівної системи - це головний циліндр. Він приводить в рух колодки всіх коліс автомобіля. Але іноді трапляються неприємності у вигляді протікання рідини. Ремонт марний, набагато ефективніше виявляється повна заміна вузла.
Основа будь-якого автомобіля - це гальмівна система. На автомобілях ВАЗ вона двоконтурна. Якщо простіше, то головний гальмівний циліндр містить в собі два поршня. Один створює тиск рідини в трубках, що йдуть на передні колеса, а другий - на задні. За допомогою такої схеми роботи забезпечується ефективність гальмування і безпеку. У разі якщо в одному з контурів утворюється текти, то гальмування буде здійснюватися іншим контуром. Для поліпшення керованості між педаллю і штоком гальмівного циліндра встановлений підсилювач (вакуумний). З його допомогою зусилля, що додається на педаль, значно зменшується. Але стабільна робота системи залежить і від стану головного циліндра. Іноді він дає текти, через що ефективність системи різко знижується.

Заміна головного циліндра

Для проведення робіт буде потрібно невеликий набір інструментів: • спеціальний ключ для гальмівних трубок; • спринцівка; • гальмівна рідина; • новий головний циліндр; • ключі на 10 і 13 (накидні і ріжкові) .Первое, з чого слід починати, це з відкачування рідини з системи. Робиться робота за допомогою спринцівки, якій з розширювального бачка викачується вся рідина. Намагайтеся не виливати її на землю, навіть якщо мають намір згодом заправляти свіжу. По-перше, ви нашкодите грунті або бетону. По-друге, навіть відпрацювала свій ресурс рідина знадобиться. Наприклад, для позбавлення від іржі і для очищення різьбових з'єднань. По-третє, при попаданні на кузов автомобіля вона може просто роз'їсти фарбу і лакове покритіе.Как поміняти головний гальмівний циліндр на ВАЗ самостійно і не помилитися? Все просто, після зливу за допомогою спеціального ключа відвертаємо від гальмівного циліндра всі чотири металеві трубки. Простим ріжковим ключем робити це не рекомендується, оскільки велика вірогідність облизування граней. І тоді врятує тільки повна заміна всіх трубопроводів. Також від'єднуємо дві шланги, що йдуть від розширювального бачка. Ключем на 13 викручуємо дві гайки, якими циліндр кріпиться до корпусу вакуумного підсилювача. Все, вузол знятий, можна брати новий і ставити на місце в зворотній послідовності.

Прокачування гальмівної системи

Так як була зроблена заміна вузла, потрібно прокачування всієї системи. Суть процедури полягає в тому, щоб позбутися від повітря в трубках і циліндрах. Для роботи вам буде потрібно помічник. Прокачування проводиться в такій послідовності: • заднє праве колесо; • заднє ліве; • переднє праве; • переднє левое.Как можна бачити, спочатку прокачиваются ті колеса, які розташовані на максимальному видаленні від циліндра. На кожному колесі передбачені спеціальні штуцери для прокачування, на них потрібно надягати відповідну по діаметру шлангу, другий край якої опускається в баночку з невеликою кількістю гальмівної рідини. Залив в бачок рідину, напарник починає вичавлювати педаль гальма до упору. Вичавивши 4-5 разів педаль, він фіксує її в крайньому положенні. Ви в цей момент викручуєте на половину обороту штуцер, щоб повітря вийшов з системи. Так робити доти, доки не припинить йти повітря. Коли з шланги піде гальмівна рідина, затягуємо штуцер і переходимо до наступного колесу.