Як віддалитися з соціальних мереж.

Соціальні мережі віднімають у вас занадто багато часу? Прокидаєтеся зранку, з великою кількістю планів на день, а потім виявляєте, що нічого не зробили, але знову сидите, коментуєте, щось і непомітно наступив вечір? Якщо соціальні мережі заволоділи вами, можливо, варто з них віддалитися? Як це зробити, читайте нижче.
Інструкція
1
видаляють з однокласників, слідуючи інструкціям. В низу сторінки знайдіть посилання «Регламент». Пройшовши по ній, знаходимо далі посилання «Відмовитися від послуг». Вказуєте причину, по якій хочете видалити профіль, вводите пароль і натискаєте посилання «Видалити назавжди» .Тепер можете себе привітати з тим, що від однієї соціальної мережі ви звільнилися.
2
Видаляйте інформацію про себе в соціальній мережі «В контакті». Повністю знищити аккаунт контакту не вийде, але це не привід для відчаю. Діємо тут в два етапи. Почнемо з очищення сторінки. Видаліть всю інформацію про себе, очистіть список друзів, стіну, коментарі. Видаліть фотографії, відео та аудіозаписи. Далі заходимо в налаштування, розділ приватність і вказуємо, що сторінку можете переглядати тільки ви. Зберігаєте ізмененія.Все, писати вам ніхто не зможе, та й ви дивитися на порожній сторінці нічого не захочете. Так що можете знову радіти, що віддалилися і з соціальної мережі «В контакті».
3
Дотримуйтесь інструкціями, щоб видалити свій аккаунт з мережі Facebook. Проходимо по посиланню «Аккаунт» у правому верхньому кутку. Далі вибираємо «Налаштування облікового запису». Натискаємо «Деактивувати акаунт», вказавши причину видалення. Не забуваємо відмовити від отримання електронних листів від Facebook. Потім вводимо пароль, підтверджуємо його. Останній крок - перевірка безпеки. Вводимо в поле два зазначених слова, доводячи, що ви не є ботом і звільняємо себе від аккаунта в Facebook.
4
Уничтожаем свій аккаунт у соціальній мережі «Мій світ». Тут також все просто. Під аватаром знаходимо «Налаштування світу» і натискаємо кнопку «Видалити Мій Мир». Звучить страхітливо, але насправді ви всього лише звільнилися від чергової соціально мережі, пожираючої ваше время.Теперь відірвіться від монітора, подивіться по сторонам, сходіть на вулицю. Ви зрозумієте, що в сьогоденні вашому світі є багато цікавого, крім просиджування штанів в соціальних мережах!