Як малювати вертоліт.

Вертольоти і літаки давно привертають і дітей і дорослих, які із задоволенням займаються моделюванням і відтворенням найдрібніших деталей військової авіатехніки в моделях зменшеного масштабу, а також багато отримують задоволення від малювання такої техніки. Намалювати вертоліт не так складно, якщо слідувати простий покрокової інструкції, яка допоможе вам зрозуміти, з яких базових елементів складається форма вертольота.
Інструкція
1
Для початку візьміть олівець і намалюйте на аркуші паперу витягнутий овал рівної форми. Довжина овалу повинна в чотири рази перевищувати його висоту. Тепер в лівій частині овалу намалюйте невелике коло і намітьте всередині нього дві горизонтальні лінії, які стануть кордонами передніх вікон, позначаючи їх верхній і нижній краї. Підмалюйте до овалу верхню частину майбутнього вертольота.
2
Намалюйте ще один невеликий овал, розмір якого повинен бути менше, ніж розмір основного овалу. Довжина верхнього фрагмента повинна тільки в два рази перевищувати його висоту. З'єднайте верхній овал прямою лінією з нижнім овалом.
3
Тепер намітьте контури лопатей гвинта, за допомогою якого вертоліт піднімається в повітря - для цього намалюйте кілька прямих ліній, що виходять з верхнього невеликого овалу, розташовуючи їх так само, як повинні розташовуватися лопаті вертольота.
4
Носову частину вертольота злегка зігніть, а потім за допомогою допоміжних ліній намітьте контури вікон. Намалюйте вікна зліва направо, а потім намалюйте передні двері машини і бічні двері. Чіткими і рівними лініями прорисуйте контури хвоста, дотримуючись пропорційність його форми і правильність кутів. Для того щоб малюнок хвоста відповідав дійсності, орієнтуйтеся на фото справжнього вертольота.
5
Деталізуйте форми лопатей, прорисуйте загальну форму гвинта і з'єднайте його чотирма прутами з верхньою частиною вертольота. Ніс вертольота зробіть дугоподібним, а потім додайте під корпусом вертольота невеликий овал. На хвості домалюйте лопаті малого гвинта, а потім доробіть детальну форму верхнього гвинта.
6
Уважно розгляньте справжній вертоліт, а потім доопрацювати малюнок - додайте до нього ряд елементів, необхідних в конструкції будь-якого вертольота, прорисуйте колеса. Області світла і тіні покажіть штрихуванням, щоб вертоліт знайшов об'єм.