Як зробити годинник на комп'ютері. Як зробити годинник на робочому столі.

Багато користувачів персональних комп'ютерів замислюються про виведення годин на робочий стіл, т.к. дивитися час на годиннику невеликого розміру, які знаходяться в системному лотку, як мінімум незручно. До того ж, проходячи повз комп'ютера і поглянувши на монітор можна дізнатися, скільки зараз часу.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення «Настільний хронометр».
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте операційні системи Windows Vista або Windows Seven, можна скористатися годинами, які є в бібліотеці гаджетів. Для виклику цієї панелі натисніть правою кнопкою на вільному місці робочого столу, у вікні, виберіть гаджет « Годинники ». Щоб розмістити годинник на робочому столі натисніть правою кнопкою миші на циферблаті годинника і виберіть пункт «Додати. Також ці години можна просто перетягнути на робочий стіл, захопивши їх лівою кнопкою миші.
2
Як тільки на робочому столі з'являться довгоочікувані годинник, їх можна налаштувати. У складі цього гаджета є 8 варіантів відображення годин, можна вибрати годинник з секундною стрілкою. Змініть налаштування відображення циферблата на свій розсуд. Ви можете розмістити кілька годин на своєму робочому столі і дати їм різні назви, наприклад, «Лондон», «Париж» і «Нью-Йорк». Прибрати зображення годинника з робочого столу можна аналогічно: відкрийте бібліотеку гаджетів і перенесіть його назад.
3
Якщо ви працюєте з операційною системою Windows XP або іншими системами, які вийшли значно раніше Windows XP, спробуйте створити креативні годинник за допомогою програми «Настільний хронометр». У цієї утиліти наступний принцип роботи: замість звичних годин ви отримуєте нестандартне відображення аналогових годин на робочому столі (ярлики робочого столу групуються в стрілки). Таким чином, ви отримуєте годинник, що складаються з ярликів.
4
Після запуску програми відкриється головне вікно, перейдіть до вкладки «Хронометр» та натисніть кнопку «Включити». На робочому столі запрацюють годинники, які будуть супроводжуватися звуком ходиків. Звичайно, звичне розташування ярликів буде збито, але в цьому і полягає креативність цієї програми.
5
У налаштуваннях програми можна виставити свої значення, тому у одного користувача кількість ярликів буде менша, а в іншого користувача їх може бути в два рази більше.