Як продати швидко телефон.

Якщо вам терміново потрібні гроші, то не поспішайте брати кошти в борг у родичів і друзів або знімати готівку з кредитної картки, а зверніть увагу на речі, які ви не використовуєте. Часто буває так, що, після покупки нового телефону , старий апарат залишається лежати без діла. Продаж непотрібного стільникового телефону може стати відмінним виходом з цієї ситуації.
Інструкція
1
Перед продажем протріть телефон спеціальними очисними серветками і знайдіть зарядний пристрій та інші необхідні аксесуари. Перевірте апарат на працездатність і зарядите його, щоб мати можливість продемонструвати потенційному покупцеві його можливості.
2
Розмістіть на одному з популярних міських сайтів безкоштовне оголошення про продаж телефону . При визначенні ціни апарату знизьте її до допустимого рівня, так як річ, яка коштує менше, ніж аналогічний товар конкурентів, куплять швидше.
3
Домовтеся про зустріч з покупцем по телефону або електронною поштою. Зустріньтеся з людиною і, показавши йому пристрій, отримаєте обумовлену суму.
4
Якщо біля найближчої станції метро є підземний перехід, то зверніть увагу на палатки, де виставлені на продаж вживані мобільні. Запропонуйте продавцеві цієї торгової точки придбати ваш апарат. При отриманому згоді передайте телефон покупцеві і отримаєте грошові кошти.
5
Якщо ви часто буваєте на ринках, де продають електроніку, то знайдіть палатку або людини з плакатом про покупку стільникових телефонів. Підійдіть до скупникові і дізнайтеся, яку суму він запропонує за ваш апарат. Якщо оговоренная вартість вас влаштовує, то передайте телефон новому власникові і отримаєте гроші.
6
Зайдіть на сайти салонів стільникового зв'язку і подивіться. чи займаються ці організації скупкою старих апаратів. Якщо така інформація вказана на веб-ресурсі, то відвідайте одну із зазначених точок прийому непотрібних пристроїв.
7
Якщо покупка апаратів виробляється прямо в салоні, то передайте телефон співробітнику і отримаєте гроші. При реалізації шляхом здачі на комісію віддайте пристрій відповідальному за реалізацію та отримайте підтвердження про прийом телефону .
8
Коли ваш апарат буде проданий, отримаєте звістку про угоду по електронній пошті або по телефону. Прийдіть в той салон, де ваш телефон взяли на реалізацію, і, пред'явивши паспорт і квитанцію про здачу пристрої, отримаєте належну вам суму.