Як вибрати назву для ТОВ. назва для турфірми.

Назва компанії значить набагато більше, ніж просто кілька букв або слів, прописаних у документах при реєстрації фірми. Саме на ім'я компанії будуть звертати увагу майбутні клієнти та партнери, і від цього буде складатися перше враження (нехай і підсвідоме) про продукт або якості послуг. Поставтеся до вибору назви компанії відповідально. Як до бренду, за яким будуть дізнаватися ваш продукт або послуги.
Інструкція
1
Після прийняття рішення відкрити свій бізнес потрібно оформляти свій намір в законодавчій формі. В першу чергу слід зареєструвати ТОВ. Коли ви вже продумали всі деталі і у вас є в наявності бізнес-план, наявність інвесторів, домовленості з орендодавцями і майбутніми співробітниками, потрібно приступити до не менш важливою процедурою вибору назви вашої майбутньої фірми.
2
При виборі назви слід мати на увазі, що найменування підприємства повинно бути унікальним, тобто не використовуватися іншими юридичними особами. Тому перед реєстрацією назва компанії необхідно перевірити в Єдиному Реєстрі підприємств для визначення унікального назви. Якщо воно вже використовується, доведеться вибирати найменування далі.
3
Ви можете створити компанію імені себе - це найпоширеніший варіант для юридичних контор, сфери нерухомості та економіки. Або вибирайте назву підприємства, виходячи з його сфери діяльності. Наприклад, назва компанії з виробництва дитячого харчування «Інтерсервіс» звучатиме недоречно, а фірма нерухомості з назвою «Бебі» викличе лише сміх. Крім того, ви повинні добре уявляти сенс назви фірми. Наприклад, називаючи фірму ім'ям античного бога, перш з'ясуйте, що він уособлює.
4
Крім того, слід пам'ятати: "Як корабель назвеш, так він і попливе". Так що, можливо, варто подумати, перш ніж дати назву фірмі "Титанік". Причина - не марновірство, а чисто психологічний фактор, на рівні підсвідомості. У назві дрібниць не буває.
5
Вибір назви для компанії - завдання непросте і вимагає витрати сил і часу. Але до цього процесу можна підійти творчо. Якщо вам важко вибрати його самому, можна придумати його разом з партнерами (дружиною, членами сім'ї) методом «мозкового штурму». Однак намагайтеся не перевантажувати найменування великою кількістю складів і сенсом. Варто пам'ятати, що все геніальне просто, а звучне, красиве, але просту назву буде запам'ятовуватися набагато легше.
6
Ім'я для фірми потрібно вибрати так, щоб не довелося його міняти. Оскільки нова назва спричинить втрату впізнаваності торгової марки, багатьох клієнтів і партнерів, і для завоювання довіри і популярності та довіри доведеться докласти велику кількість сил і часу. Тому підходите до вибору назви компанії дуже відповідально/Не варто поспішати і зупиняти свій вибір на випадковому варіанті тільки тому, що вам хотілося б скоріше зайнятися справою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=N-XdoyyxQ3E
Корисна порада
Щоб спростити собі завдання, ви можете скористатися генератором назв - http://www.namegenerator.ru/.
Головними труднощами кожного, хто збирається створити свій сайт, є вибір його доменного імені. Оформлення сайту , розташування блоків на ньому, написи, кількість сторінок можна міняти необмежену кількість разів. Але назва сайту змінити не вийде - доведеться реєструвати новий домен, а з ним і заново розкручувати сайт, так як позиції в пошукових системах, ТІЦ, PR і напрацьована посилальна маса залишаться зі старим іменем. Для того, щоб уникнути подібних проблем, необхідно серйозно підходити до вибору назви сайту .
Вам знадобиться
  • сайт-реєстратор доменних імен
Інструкція
1
Для вибору доменного імені спочатку виберіть сайт-реєстратор доменних імен з влаштовують вас цінами. На таких сайту х обов'язково повинен бути сервіс перевірки зайнятості доменних імен - він допоможе вам визначити, зайнято бажане ім'я або вільно.
2
Ім'я сайту має бути не менше 2 і не більше 64 символів. Початок і кінець імені не повинні містити дефіс. В імені сайту не допускається використання двох дефісів підряд.
3
Назва сайту має бути по можливості недовгим і таким, щоб можна було без праці вимовити іншій людині, наприклад, по телефону. Якщо ви вирішили писати назва для сайту , що містить російські слова, латиницею, то уникайте в імені літери «Ш», «Ж», «Ч». Використання цих букв у назві сайту може мати їх неоднозначне написання латиницею.
4
Ім'я сайту має відповідати назві компанії або тематиці сайту . Це потрібно для того, щоб відвідувачі по відповідних запитах, могли без праці потрапити на ваш сайт.
5
Щоб зменшити кількість символів в імені сайту , ви можете використовувати доменну зону в якості частини назви. Наприклад, це використано в таких назвах, як http:? ? kabi.net, http:? ? part.org
6
Вибирайте доменну зону для сайту з урахуванням його регіону. Для сайтів, орієнтованих на Росію, підходить зона RU. Якщо ваш сайт призначений не тільки для російськомовної, але й для зарубіжної аудиторії, то вибирайте зону COM.
7
Також можна підібрати доменну зону, виходячи тільки з тематики вашого ресурсу. Це добре, якщо проект призначений не тільки для якогось певного регіону чи ви хочете, щоб люди одразу розуміли, про що сайт, на його назві.
8
Для комерційних організації підійде зона BIZ. Організації, які надають мережеві послуги, можуть зареєструвати домен в зоні NET. Зона MOBI хороша для сайтів, створених для мобільних пристроїв.
9
Сайти різних музеїв можна зареєструвати в зоні MUSEUM. Зона INFO підійде для інформаційних сайтів. Для некомерційних організацій передбачена зона ORG.
10
Якщо сайт присвячений якоїсь людини, то вибирайте зону NAME; якщо це сайт професіонала (наприклад, лікаря), то ресурсу підійде зона PRO.
11
Після вибору імені обов'язково перевірте його в сервісі перевірки зайнятості імен, так як може виявитися, що хтось вже зареєстрував його до вас. Досягніть того, щоб придумане вами назва було не зайнятим, і відразу ж приступайте до його реєстрації, так як цілком можливо, що завтра таке ім'я сайту буде вже зайнято.
Зверніть увагу
Як вибрати назву сайту. Найманого доменів. Отже, ви вирішили створити свій інтернет сайт. З чимось ви вже визначилися, щось вивчаєте. При виборі назви сайту в першу чергу належить визначитися з визначенням його тематики і призначення. Природним буде припустити, що сайт для продажу автомобілів у своїй назві матиме словосполучення, пов'язане з машинами або якимось окремим брендом.