Як зробити зовнішній фільтр для акваріума. Як зробити акваріумний фільтр.

Зовнішній фільтр для акваріума виробляє хімічну і механічну очистку води. Як правило, такий тип фільтр ов встановлюють на акваріуми з об'ємом від 200 літрів. Для дуже великих акваріумів може знадобитися кілька фільтр ів. Дані пристрої відносяться до високої цінової категорії, тому можна спробувати зробити такий фільтр своїми руками.
Інструкція
1
Підберіть для корпуса фільтр а циліндричну деталь з пластику. Для цих цілей підійде шматок пластикової труби для каналізації. Довжина фрагмента труби повинна бути не менше половини метра. Для корпусу будуть потрібні пластикові деталі, виконуючі роль кришки і дна. Зробіть отвір в днище корпусу. Укрутите в цей отвір штуцер. Його можна купити готовий або взяти з іншого пристрою, наприклад з датчика з опалювального котла автобуса. Потім вам знадобиться стрічка ФУМ для ущільнення різьби. Намотайте її на різьблення штуцера. Зафіксуйте штуцер додається гайкою всередині корпусу фільтр а.
2
Виріжте з пластика коло. За допомогою свердла або ножа зробіть в ньому багато отворів середнього розміру. Укладіть коло на дно фільтр а. Завдяки йому нижній отвір фільтр а не буде сильно засмічуватись.
3
Приступаємо до укладання фільтр ующего наповнювача. Поверх пластикового кола покладіть круглий шматок поролону. Зверху поролону насипте спеціальний наповнювач для фільтр ации води, який можна купити в зоомагазині. Він зроблений з керамічного матеріалу. Ще раз повторіть шари. Спочатку поролон, а потім керамічний біо фільтр .
4
Поверх фільтр ующих шарів встановлюється електрична помпа. Саме вона створюватиме рух води знизу вгору. Для проводу з вимикачем, який йде від помпи, зробіть отвір в пластиковому корпусі. Отвір ізолюйте герметиком.
5
Приготуйте дві трубки. Вони можуть бути пластикові. За допомогою них здійснюватиметься надходження води в фільтр і її вихід назад в акваріум. Підключіть одну трубку до нижнього вихідного отвору. До нижньої трубці потрібно під'єднати спеціальний краник, який буде видаляти повітря з зовнішнього фільтр а. Іншу трубку підключіть до верхньої кришки фільтр а до штуцера. Занурте трубки в акваріум. Тепер можна включити готовий зовнішній фільтр і перевірити його в дії.