Як покласти гроші на банківську картку.

Поповнення рахунку банківської карти є стандартною банківською операцією. Вона може здійснюватися шляхом перерахування як готівкових, так і безготівкових грошових коштів. Зазвичай все відбувається швидко і не вимагає великих зусиль з вашого боку.
Вам знадобиться
  • - банківська карта;
  • - загальногромадянський паспорт;
  • - список адрес відділень банку та банкоматів.
Інструкція
1
Кілька років тому у великих містах можна було зустріти лише банкомати, здатні видати вам деяку суму грошей. Недавно з'явилися їхні "старші" брати. Вони не тільки видадуть готівку, а й допоможуть справити найпростіші банківські операції: оплатити рахунки за мобільний зв'язок або комунальні послуги. Ви навіть зможете внести гроші на рахунок банківської карти або погасити кредіт.Важно відзначити, що зробити це можна не в будь-якому банкоматі, який розташовує такими технічними можливостями. Переконайтеся, що банкомат належить тому ж банку, який випустив вашу карту. Напис про приналежність до того чи іншого банку завжди присутня на передній панелі банкомату, також назва банку має бути зазначено на вашій грошової карте.Как правило, банк не стягує комісію за внесення коштів на рахунок. Ви можете таким чином поповнити рахунок своїх друзів або родичів, де б вони не знаходилися в цей момент. Для цього ви повинні знати назву банку, що випустив карту і номер карти.
2
Якщо з будь-якою технікою ви спілкуєтеся сильно на "ви" і боїтеся зробити помилку, краще справити цю операцію через операціоніста у відділенні банку. Але будьте готові, що дана послуга може бути платною. Крім того, співробітник банку може вимагати пред'явити ваше посвідчення особи, а також вказати дані одержувача платежу - прізвище, ім'я та по батькові власника картки.
3
Кожна платіжна карта прив'язана до одного чи декількох банківських рахунках (останнє відноситься до мультивалютних картам). Тому поповнення рахунку також можливо безготівковим шляхом. Ви можете перевести гроші з карти на карту всередині одного банку, дати розпорядження про переведення грошей з рахунку в іншому банку на рахунок карти.Некоторие банки вже почали активно співпрацювати з системами електронних грошей - WebMoney, Яндекс-гроші та т.д. Є надія що в майбутньому ви з легкістю зможете перетворити ваші віртуальні рублі в цілком реальні кошти на платіжній карті.