Як оббити двері дерматином. оббити дерев'яні двері дермантином.

Дерматин (його ще називають дермантином) являє собою бавовняну тканину з покриттям з нітроцелюлози. З вигляду цей матеріал нагадує шкіру. Оббивка дверей дерматином актуальна досі, адже багато власників квартир встановлюють металеві двері, а від внутрішніх дверей мало хто позбувається. Ось їх то й можна дерматином обшити. Цим самим ми поліпшимо зовнішній вигляд нашої внутрішньої вхідних дверей і підвищимо її звукоізоляційні здібності. В окремих випадках обшивають навіть металеві двері.
Вам знадобиться
  • - кілька метрів дерматину
  • - поролон або пластини з вати
  • - звичайні невеликі і декоративні меблеві цвяхи
Інструкція
1
Зніміть двері з петель, уклавши її горизонтально на дві тумби або табуретки. Зніміть з дверей все, що можна зняти, залишивши лише її полотно.
2
Опишемо випадок, коли двері відкриваються назовні. З дерматину виріжте шматок двері, щоб він перевершував ширину і висоту двері на 10 см і три смужки шириною по 14 см. Одна з трьох смужок повинна дорівнювати висоті дверей, а дві інші - її ширині. Прокладіть валики для утеплення по краях двері. Такі валики можна зробити з загорнутих в смужку дерматину і прибитих до краю двері шматків поролону або вати.
3
Тепер можете приступати до процесу оббивки двері. Розстеліть по поверхні двері шар вати або поролону і накрийте його дерматином. Невеликий запас матеріалу залиште з боку, де двері буде навішуватися на петлі. Тепер подверніте на кромці двері дерматин і почніть прибивати його до полотна меблевими цвяхами так, щоб відстань між сусідніми цвяхами було рівним 10-15 см. А починати потрібно з кромки з замком. Простежте також, щоб цвяхи, що кріплять валик, розташовувалися під дерматином. Нижня і верхня кромки двері прибиваються таким же способом. А з протилежного боку ваших дверей дерматин потрібно прикріплювати до лиштви.
4
Тепер розглянемо випадок, коли двері відкриваються всередину. Полотно дерматину вирізається тими ж розмірами, як і в першому випадку. А валиків вам потрібно заготовити вже чотири штуки по 14 см в ширину. Довжина у валиків дорівнює довжині сторін двері. Спочатку закріпіть валик на нижню кромку, так, щоб при закритті дверей він звисав за поріг. До брусів дверної коробки прикріпіть інші валики. Закріпіть дерматин меблевими цвяхами так, як це вже було описано раніше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cZyHLSlPh_8