Як налагодити відносини з начальником. Як поводиться закоханий начальник.

Ви зупинилися посередині свого довгого кар'єрного шляху. Довгий час вас не підвищують, не додають заробітну плату, а в деяких випадках взагалі сумніваються у вашому професіоналізмі. В налагодженому механізмі взаєморозуміння з начальством де-то стався збій.
Інструкція
1
Щоб вибудовувати відносини з начальством, потрібно мати добре розвинену інтуїцію, тобто на клітинному рівні відчувати настрої та прагнення керівництва. Мало того, потрібно знати, чим начальник захоплюється, які життєві уподобання і пріоритети має. Раптом він є лютим фанатом Манчестер Юнайтед, а ви несхвально відгукувалися про його улюбленій команді, або терпіти не може ліловий колір, а в вашому гардеробі повно лілових сорочок. Начальник - теж людина, яка має свої незрозумілі і нелогічні забобони, про які вам краще знати.
2
Ніколи не підлабузнюйтеся і не підлабузнюватися. Людина практично відразу може визначити, що є підлабузництво і лицемірство, а де справжня правда. Розгледівши в вас ці негативні якості, він ніколи не довірить вам серйозної і відповідальної роботи. Будьте чесні, але це не означає, що потрібно вивалювати всю правду назовні. Чесність і тактовність має бути присутня в одному флаконі.
3
Важливе значення в налагодженні відносин з босом має знання вами своєї професії. Ви повинні бути кваліфікованим фахівцем, щоб завжди перебувати на коні. Але тут є інша крайність: потрібно не перегнути палицю. Не намагайтеся бути чи здаватися розумніший начальника. Нічим хорошим це не закінчиться. Прийде в дію відпрацьований механізм: я начальник, ти дурень.
4
Чи не фамільярничати с начальником. Як би ви добре з ним не спілкувалися поза роботою, які б дружні відносини між вами ні жевріли, переступаючи поріг офісу, варто забути про це геть. Бізнес - це бізнес. На роботі він начальник, а ви - підлеглий.
5
Можна підійти до цього моменту і з іншого боку: якщо посада начальника на вашій роботі займає дівчина чи хлопець молодше вас, так само не варто забувати про субординацію. Краще називати його/її по імені-по батькові і, звичайно ж, не тикати. Не намагайтеся показати всім своїм видом, що ви старше і розумнішими. В іншому випадку ваша поведінка буде характеризувати вас як нечему, а неповажне ставлення до керівництва не додасть плюсів в послужний список.
6
В будь-якій ситуації важливо насамперед залишатися людиною. Людиною вихованим, відповідальним, кмітливим і з почуттям гумору, яке ніколи не завадить. Жарти деколи допомагають зняти напругу в колективі або розрядити обстановку.
Зверніть увагу
Як налагодити відносини з начальником. Багато людей, особливо працюючі в офісах, мають над собою безпосереднього начальника. Він має своїми завданнями контролювати і координувати вашу діяльність. І від того, як складуться ваші відносини, залежить не тільки результат вашої роботи, але настрій і бажання працювати. Почнемо з того, що начальника не потрібно боятися.
Корисна порада
Адже на новому місці вам теж доведеться взаємодіяти з начальником, і не факт, що він виявиться більш розуміючим. Може, краще спробувати налагодити стосунки з нинішнім керівником? Крім того, не виключено, що хтось із товаришів по службі вже проходив шлях налагодження відносин з босом - досвід такого колеги може бути надзвичайно корисний вам. Принагідно поцікавтеся у нього, як вдалося зміцнити співпрацю, по можливості поділіться своєю проблемою.