Як викликати автозавантаження.

Редагування параметрів автозавантаження може знадобитися в ті випадках, коли ви починаєте помічати, що комп'ютер став завантажуватися довше звичайного, а точну причину ви визначити не можете. Один з найвірніших шляхів вирішення подібних проблем - це прибрати зайві програми з автозавантаження.
Інструкція
1
Найбільш простим і наочним способом очищення параметрів автозавантаження є використання спеціалізованих програм. Однак таких програм на сьогоднішній момент дуже багато і розібрати їх все не надається можливим. Зате в стандартних засобах Windows є не менше функціональний інструмент.
2
Для виклику програми редагування налаштувань системи (куди також входить і автозагрузка), викличте меню «Пуск», в якому вам слід вибрати пункт "Виконати". Ви також можете використовувати комбінацію клавіш Win + R, що відразу викличе вікно для введення системних команд.
3
Наберіть таку команду, як "msconfig" і натисніть кнопку "Ok", або Enter. В результаті перед вами відкриється вікно налаштувань системи (див. На малюнку).
4
Перейдіть на вкладку «Автозавантаження». В представленому списку зверніть увагу на стовпець «Елемент автозавантаження». Позиції, відмічені галочками, означають, що ця програма запускається автоматично при запуску вашої операційної системи і, відповідно, споживає певні системні ресурси.
5
Не поспішайте видаляти все підряд, т.к. деякі програми підтримують нормальне функціонування устаткування і додатків, встановлених у вашій системі. Знімайте галочки тільки з тих пунктів, в яких ви абсолютно впевнені на предмет того, що ці виконувані файли вам точно не потрібні.
6
Поверніть галочки в первинний стан, якщо при подальшому завантаженні системи ви виявили будь-які збої в роботі комп'ютера.
7
Зверніть увагу на кнопки «Включити всі» і «Вимкнути все». Вони можуть знадобитися в тих випадках, коли необхідно виділити або зняти виділення з великої кількості пунктів, а вручну це зайняло б занадто багато часу.
8
Натисніть кнопку «Ок» після того, як зробили необхідні настройки списку автозавантаження. Далі вам буде запропоновано перезавантажити систему негайно, або зробити це пізніше. Вибирайте потрібний варіант за своїм розсудом.