Як відновити розділи диска. відновити віддалений розділ.

Багато користувачів вже навчилися створювати і видаляти розділи . Але далеко не всі знають, як вчинити в тому випадку, якщо один або декілька розділів були випадково видалені, тобто як правильно відновлювати розділи .
Вам знадобиться
  • Acronis Disk Director Suite.
Інструкція
1
Для збереження файлів при відновленні розділу рекомендують використовувати спеціальні програми. Як приклад розглянемо докладно даний процес з використанням програми Disk Director Suite від компанії Acronis. Скачайте цю утиліту.
2
Встановіть програму Disk Director і запустіть її. У верхній частині робочої області програми знайдіть вкладку «Вид» і відкрийте її. Виберіть ручний режим відображення. Вивчіть список існуючих розділів на жорстких дисках.
3
Знайдіть нерозмічену область, розмір якої приблизно дорівнює розміру віддаленого розділу. Клацніть по ній правою кнопкою миші. Перейдіть в меню «Додатково» і виберіть функцію «Відновлення».
4
Відкриється нове вікно «Режим відновлення». Виберіть пункт «Вручну» і перейдіть до наступного меню, натиснувши кнопку «Далі».
5
Якщо ви впевнені в тому, що віддалений розділ знаходився саме в цій області, то можете вибрати швидкий режим пошуку. В іншому випадку активуйте варіант «Повний». Натисніть кнопку «Далі».
6
Дочекайтеся завершення операції пошуку раніше існуючих розділів. Виберіть той з них, розмір якого збігається з розміром віддаленого вами розділу. Натисніть кнопку «Далі» для завершення майстри вибору розділу.
7
Поверніться до головної панелі інструментів програми. Відкрийте меню «Операції» і виберіть пункт «Виконати». На екрані відобразиться нове меню «Відкладені операції». Перевірте правильність заданих параметрів відновлення та натисніть кнопку «Приступити».
8
Час, витрачений на відновлення розділу, залежить від його розміру і характеристик вашого комп'ютера.
Зверніть увагу
Відновлення розділу буде вироблено без перезавантаження комп'ютера. Швидше за все, вам доведеться виконати цю операцію самостійно для отримання доступу до відновленого розділу.
Корисна порада
Якщо вам потрібно відновити системний розділ диска, то підключіть ваш вінчестер до іншого комп'ютера і запустіть на ньому програму Acronis Disk Director.