Як поміняти личинку в дверному замку. Як поміняти личинку замка в двері.

Якщо дверний замок став погано працювати, абсолютно не обов'язково міняти його цілком. Цілком можливо, зношена в ньому тільки личинка. В цьому випадку, досить замінити тільки її, і замок знову працюватиме як новий.
Інструкція
1
Переконайтеся, що личинка дійсно потребує заміни. Можливо, її потрібно тільки змастити. Для цього візьміть ключ, занурте його в машинне масло, вставте в замок і прокрутите кілька разів. Якщо він став обертатися плавно, значить, проблема усунена.
2
Якщо мастило замка не допомогла, личинку доведеться заменіть.У врізного замка викрутити на торцевій накладці середній гвинт, розташований паралельно личинці. Вставте ключ і поверніть його в такий стан, в якому механізм можна витягти. Витягніть його. Гвинт збережіть.
3
Накладний замок доведеться зняти з дверей. Зробивши це, відкрутіть два гвинти, що кріплять личинку до корпусу замку, і видаліть її. Ці гвинти також збережіть.
4
Зняту личинку візьміть з собою в господарський магазин, поставивши біля дверей помічника, який чергуватиме, поки вона відкрита. Якщо це неможливо, зробіть так: сфотографуйте механізм поруч з лінійкою, після чого встановіть його на місце. Якщо замок врізний, укрутіть центральний гвинт, а якщо накладної, встановіть його на двері. В магазин візьміть з собою телефон або фотоапарат з фотографією личинки, або роздруківку цієї фотографії.
5
Попросіть продавця підібрати взамін лічники, випущену перевіреним виробником. Обов'язково запитаєте, з якого матеріалу виконаний механізм. Якщо він силуміновий, відмовтеся від покупки і вирушайте в інший магазин.
6
Придбавши і принісши додому личинку , зніміть стару, якщо вона ще перебуває в замку. Якщо замок врізний, поверніть ключ в положення, що дозволяє вставити механізм в отвір, вставте його туди, після чого закріпіть центральним гвинтом в торцевій накладці. До накладному замку прикрутите личинку двома гвинтами, а потім встановіть його на двері.
7
Переконайтеся, що замок нормально працює, не закриваючи двері. Після цього закрийте і кілька разів замкніть і відчиняйте її. Тепер замком можна пользоваться.Чтоби нова личинка прослужила довго, звертайтеся з нею акуратно. Не застосовуйте великих зусиль при вставці, добуванні і повороті ключа. Регулярно змащуйте механізм способом, описаному в кроці 1. Ніколи не змащуйте замок іншими способами (наприклад, шляхом заливання масла прямо в свердловину).
Зверніть увагу
Ніколи не замикайте двері, не переконавшись в чіткій роботі механізму.