Як відображати пуск.

Через кнопку « Пуск », вміщену на панель інструментів робочого столу Windows, в системі реалізований вхід в головне меню ОС. Воно використовується для доступу до прикладних і службовим програмам, встановленим в комп'ютер, до пошукової та довідкової системам, опціях виключення і перезавантаження. Якщо кнопка доступу до всіх цих функцій не відображається в графічному інтерфейсі системи, то робота з нею серйозно ускладниться.
Інструкція
1
Переконайтеся, що в налаштуваннях панелі завдань не активована функція її автоматичного приховування. Якщо відповідна опція включена, то кнопка « Пуск » буде з'являтися тільки при підведенні курсора до того краю екрану, уздовж якого розміщена панель задач. Натисніть клавішу WIN - якщо розкриється головне меню і при цьому з'являться кнопка « Пуск » разом з панеллю задач, то причина саме в цьому. Клацніть панель правою кнопкою миші, виберіть у меню пункт «Властивості», приберіть позначку в полі «Автоматично приховувати панель завдань» і натисніть кнопку «OK».
2
Якщо при натисканні клавіші WIN головне меню відкривається, але ні кнопки « Пуск », ні панелі завдань не відображається, то це означає, що ширина панелі задач зменшена до гранично малого значення. Пошукайте вузьку однопиксельний смужку вздовж однієї зі сторін екрану - це і є панель задач. Навівши на неї курсор миші, натисніть ліву кнопку і переміщайте кордон панелі задач в напрямку центру екрану до потрібної ширини.
3
Якщо крім кнопки « Пуск » на робочому столі відсутні всі ярлики, а натискання клавіші WIN не відчиняє головного меню, то це ознака непрацездатності компонента ОС, що відповідає за роботу значної частини функцій графічного інтерфейсу системи - Провідника Windows. Спробуйте перезапустити його з використанням «Диспетчера завдань». Щоб його відкрити натисніть клавіші CTRL + ALT + Delete.
4
Пошукайте в колонці "Ім'я образу» на вкладці "Процеси" назва explorer.exe - якщо він там є, то це означає, що програма «зависла» і її треба примусово закрити. Клацніть explorer.exe правою кнопкою і виберіть у випадаючому контекстному меню рядок «Завершити процес».
5
Перейдіть на вкладку «Додатки» і клацніть кнопку з написом «Нова задача». Відкриється діалогове вікно «Створити нову задачу», в поле введення якого вам треба набрати команду explorer і натиснути кнопку «ОК». В результаті повинен запуститися Провідник Windows і повернути на колишнє місце кнопку « Пуск ».
6
Якщо відновити відображення кнопки « Пуск » таким способом не вдасться, вам слід звернутися до фахівців з антивірусного захисту комп'ютера - очевидно, в результаті вірусної атаки постраждав виконуваний системний файл explorer.exe. Спеціаліст повинен допомогти ідентифікувати вірус, нейтралізувати і ліквідувати наслідки його діяльності - вони можуть не обмежуватися пошкодженням одного файлу.