Як зробити лікувальну піраміду. установка піраміди по сторонах світу.

Про лікувальні властивості пірамід ходить чимало легенд. Цим і користуються різні шарлатани, продаючи «гори» пірамід із «золотого дроту». А чому золота? Мідна пірамідка або виконана з оргскла володіє не меншими цілющими властивостями. Спробуйте зробити лікувальну піраміду самостійно.
Інструкція
1
Якщо хочете зробити піраміду , яка дійсно буде володіти цілющими властивостями, то вам необхідно дотримати всі пропорції піраміди Хеопса. Відомо, що довжина ребра її становить 230,35 метра, висота - 146,59 метра. Якщо вирахувати співвідношення ребра і висоти піраміди Хеопса, то отримаєте цифру 1,571. Саме таке ж співвідношення висоти і ребра повинна мати лікувальна піраміда.
2
Для виготовлення піраміди можна також скористатися наступними формулами, які також виведені з розрахунків параметрів піраміди Хеопса: Довжина ребра = hx1,4945; Довжина сторони підстави = hx1,57057; Висота постаменту = hx0,3333, де h - бажана висота піраміди.
3
Для виготовлення піраміди використовуйте будь ізоляційний матеріал, наприклад, оргскло, шифер, дерево. Для виготовлення маленьких лікувальних пірамід можна використовувати дріт. Але пам'ятайте, при виготовленні піраміди не можна використовувати цвяхи. Вони порушують її внутрішній простір, який власне і генерує хвилі, які надають цілющий вплив на організм.
4
Для установки піраміди в будинку виберіть найкраще місце, подалі від каналізаційних та опалювальних труб. Добре встановити піраміду в спальні, помістивши в неї ліжко. Кажуть, сон в піраміді уповільнює процеси старіння.
5
При установці піраміди, суворо орієнтуйте її межі по сторонах світу. Якщо нехтувати цим правилом, то піраміда може принести не цілющий, а руйнує ефект. При розташуванні усередині піраміди ліжка, не забудьте поставити узголів'я на північ. Це необхідно для того, щоб і піраміда і людина були зорієнтовані паралельно лініям геомагнітного поля землі.
6
Можна також спорудити маленькі пірамідки, які можна прикладати до хворого місця. При лікуванні маленькими пірамідками також дотримуйтесь розташування людини і пірамідки щодо геомагнітних потоків.
7
Якщо важко вирахувати пропорції і виготовити чотиригранну піраміду , то можна, подивившись на ковпаки древніх магів і чаклунів, спорудити конусну піраміду . Для цього візьміть аркуш картону, накресліть на ньому коло, який після того як виріжете, розріжте навпіл. Поєднавши краю півкола, отримаєте конус, до якого залишається тільки приклеїти дно. Необхідно відзначити, що дія такої піраміди набагато слабкіше, ніж чотиригранної.