Як добувати артефакти.

Артефакти - ігрове кліше, без якого не обходиться жоден великий проект. Від гри до гри вони можуть змінювати форму і назву, але завжди залишаються незамінною "примочкою" на високих рівнях складності.
Інструкція
1
Визначте, що в даній грі грає роль артефакту. Дуже можливо, що схожу роль виконуватимуть предмети, більш відповідні ігровому сеттінгу. Тим не менше, їх цінність від цього не змінюється, як і класичні способи видобутку. Швидше за все, артефактами будуть вважатися оскільки технологій (для фантастичних ігор), древні магічні предмети (для фентезі) або генні модифікації різного роду (для кіберпанку).
2
Ретельніше знищуйте мобів. Як правило, найслабші артефакти можна добути із звичайних супротивників: вони випадають з якимось відсотком ймовірності. Частіше вони будуть вивалюватися з «унікальних» модифікацій ворогів. В Diablo 2 ви могли зустріти не просто «біс», а «Злого отруйного підземного чортика», який відрізнявся кольором і кількістю життів. Подібна система застосовується в багатьох іграх і сьогодні, тому і принцип дропа (падіння з ворога) артефактів аналогічний.
3
Виконуйте побічні квести. Унікальні предмети, які вам дадуть за виконання, відрізняються тим, що заздалегідь передбачені розробниками. Як правило, це несе в собі тільки плюси: прекрасну збалансованість, високу ціну при продажу і високі характеристики. Пояснити такі подарунки можна тим, що автори хочуть заохотити гравців, які ретельно вивчають весь запропонований контент.
4
Уважно вивчайте карту місцевості. Якщо існує можливість копати (див. «Fable» і «Heroes of might and Magic»), то шукайте карти і будь-які підказки про те, де копати. Якщо гра побудована за принципами «відкритого світу», то намагайтеся вивчати додаткові локації, на які вас не веде основна сюжетна лінія (див. «Mass Effect», сторонні планети). Адже для чогось ці локації існують.
5
Для MMORPG характерно викидання артефактів з особливо злісних монстрів (гравці навіть об'єднуються в групи для організації рейдів) і при виконанні квестів. Однак загальна механіка таких ігор передбачає відсутність двох абсолютно ідентичних артефактів, і в кілька разів менший шанс випадання чогось стоїть. Але, залученість багатьох людей у гру це компенсує, народжуючи ще один спосіб як добувати артефакти - обмінюючись з іншими гравцями на біржах. Або купуючи цінності на форумах за реальні гроші.
Корисна порада
-звертатися увагу на клас артефактів. Вони можуть бути корисні іншого класу гравця.
Срібло - благородний метал, відомий людству з найдавніших часів. У різний час срібло вважалося то другим за значенням після золота, то найціннішим металом. До справжнього моменту відкрито кілька різних способів його видобутку.
Інструкція
1
Люди добувають срібло з незапам'ятних часів. Передбачуваної «батьківщиною» срібла, тобто першим місцем, де почали добувати благородний метал, вважається Сирія. Давньоєгипетські срібні прикраси, відносяться ще до додинастическому періоду - сирійського походження, звідти дорогоцінні метали привозили до Єгипту. Срібло в ті часи цінувалося дорожче золота.
2
В давнину технології добування срібла радикально відрізнялися від сучасних. Благородні метали витягували з розсипів шляхом промивання піску на спеціальних щитах. Ці щити вистилалися стриженими шкурами тварин, допоміжними інструментами служили прості коновки і лотки. Щоб добути срібло чи золото з руд, породу нагрівали до розтріскування, після чого довбали її в ступах, подрібнювали в жорнах і промивали.
3
Оскільки самородне срібло зустрічається в природі значно рідше, ніж золото, воно було відкрито значно пізніше. Якийсь час воно цінувалося дорожче, ніж жовтий метал.
4
Більшу частину срібла отримують при виплавці та очищення міді та свинцю. Що стосується срібних руд, то з них благородний метал добувають двома способами: ціануванням і амальгамуванням.
5
Амальгамування відома з незапам'ятних часів. Це метод, при якому срібло (або золото) отримують шляхом розчинення в ртуті. Змочуючи ртуттю, частинки срібла утворюють амальгаму. Ртуть випаровують, а залишився срібло сплавляють в злитки. Сьогодні цей метод не затребуваний, оскільки не дозволяє отримати абсолютно чистий метал.
6
Ціанування - найбільш популярний спосіб добування срібла, відкритий в XIX столітті російським ученим П.Р. Багратіоном. Хоча цей спосіб був розроблений ще в 40-і роки, введений він був лише в 1897 році на Уралі. Ціанування здійснюється наступним чином. Руди, які необхідно очистити від домішок інших мінералів і пустих порід, поміщають в розчин ціанідів лужних металів. Отримане таким чином срібло після закінчення процедури відправляють на афінажні заводи для подальшого очищення.